מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

עיצוב הכנת קולאז' תמונות על קנבס

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> עיצוב הכנת קולאז' תמונות על קנבס

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

עיצוב הכנת קולאז' תמונות על קנבס

קולאז' תמונות על קנבס הוא יצירה מהממת. אתם יכולים לתת אותה כמתנה לחבר או חברה ליום ההולדת או לכל אירוע אחר, יכולים לתת אותה כהערכה למישהו ויכולים גם סתם לעצמכם. עיצוב הכנת קולאז' תמונות על קנבס יכול להיות מחווה מדהימה שמי שיקבל אותה ירגיש שהשקיעו בו. קולאז' תמונות הוא אוסף של תמונות קטנות שמספרות יחדיו סיפור אחד גדול, וזה יכול להיות מסע של שני בני זוג לאורך השנים עד לרגע שהגיעו לחתונה, זה יכול להיות צעיר שמתגייס ויכול להיות כל צבר של תמונות שהופך לסיפור. אך בשביל שזה יהיה מוכן צריך לעבוד לא מעט וצריך עיצוב הכנת קולאז' תמונות על קנבס ואת זה עושים עם פוטושופ.
עיצוב הכנת קולאז' תמונות על קנבס

מהי תוכנת פוטושופ?

פוטושופ היא תוכנה שכמעט אין ילד שלא מכיר אותה. היא תוכנת עריכת ועיצוב תמונות, תוכנה ותיקה בעלת שנים רבות של וותק, תוכנה שמציעה אין סוף כלים למשתמשים בה. אומנם יש היום אין סוף תוכנות לעיצוב תמונות שחלקן מגיעות בצורה של תוכנות דסקטופ וחלקן מגיעות בצורת אפליקציות לנייד, אך אף אחת מהן לא מתקרבת לתכונות ולכלים שמציעה פוטושופ. אף אחת מהן לא יכולה להפיק עבודה מושלמת עבור מי שעוסק בה ומשתמש בה. פוטושופ היא תוכנת עיצוב ועריכת התמונות מספר אחת בעולם ועל כך אין עוררין. אם אתם רוצים לעשות קולאז' תמונות אתם חייבים לעבוד עם פוטושופ.
תוכנת עריכת ועיצוב תמונות, תוכנה ותיקה בעלת שנים ר

לעבוד עם כל תמונה ועם כולן ביחד...

כשאתם מכינים קולאז' תמונות בפוטושופ, אתם יכולים לעבוד על כל תמונה ותמונה. כל תמונה יכולה לקבל שיפורים רבים ויכולה להיות עם אפקטים לא שגרתיים, ואתם יכולים גם לשחק מעט עם הגודל שלה (בעיקר להקטין מכיוון שבהגדלה הפיקסלים הופכים להיות מטושטשים) אתם יכולים לעבוד עם כל תמונה בפני עצמה ולהביא אותה לתוצאות מרשימות ולאחר מכן אתם יכולים לעבור על הקולאז' כולו וכך לשפר את מראהו והפוך אותו למיוחד ומקורי. עבודה עם פוטושופ תשיג לכם את התוצאה הרצויה לכם ובמהירות שלא הכרתם קודם לכן.
מכינים קולאז' תמונות בפוטושופ

ללמוד לעבוד עם פוטושופ

פוטושופ היא תוכנה ידידותית וקלה ללימוד. אומנם יצא לה שם של אחרת מכיוון שהיא תוכנה שעובדים עמה גרפיקאים ולכן התחושה היא כאילו שמי שלא איש מקצוע עלול להסתבך איתה מה שמאוד לא נכון. מה שכן נכון הוא שהיא תוכנה שצריך ללמוד מכיוון שיש לה אין סוף כלים, היא תוכנה שצריך להתמקצע בה ובעיקר לתרגל אותה עוד ועוד. תירגול עוד ועוד יהפוך את השימוש בה לטבע שני וכך ניתן יהיה להפיק קולאז'ים מדהימים. אם אתם רוצים להפיק כאלו בין אם עבורכם ובין אם לאחרים, אם אתם רוצים לעשות את זה באופן מקצועי או חובבני, אתם חייבים להכיר את תוכנת פוטושופ.
פוטושופ היא תוכנה ידידותית וקלה ללימוד

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811