מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

עיצוב לפייסבוק מחיר ועלות

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> עיצוב לפייסבוק מחיר ועלות

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :


עיצוב לפייסבוק מחיר

פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם. היא רשת שמונה מעל מיליארד משתמשים ורק בישראל יש לה כבר כמה מיליונים של גולשים שנכנסים אליה כמה פעמים ביום. פייסבוק היא מקום בו כולם נמצאים, וככזו היא גם המקום בו ניתן לאתר את הלקוחות הפוטנציאליים. אם אתם רוצים לקדם את העסק שלכם אתם חייבים שיהיה לכם ייצוג גם בפייסבוק, חייבים שיהיה לכם דף עסקי פעיל וגם קמפיין פרסומי לא יזיק. אך בשביל לבנות דף עסקי מצליח או בשביל לנהל קמפיין פרסומי דרך פייסבוק אתם צריכים עיצוב מקצועי בכדי למקסם את הסיכויים שלכם לקבל פניות דרך הרשת החברתית. עיצוב לפייסבוק מחיר משתנה בהתאם למה שצריך.
עיצוב לפייסבוק מחיר

ממה בנוי המחיר?

עיצוב לפייסבוק מחיר משתנה בהתאם למה שצריך ועד כמה העבודה היא רבה. אם מדובר רק על עיצוב של דף עסקי מדובר על עיצוב של תמונת הרקע, תמונת הפרופיל ועדיף גם שתהיה תבנית של תמונת הסטטוס. למה כדאי שתהיה תבנית? מכיוון שבשביל לחזק את המותג, בשביל ליצור את התחושה אצל הלקוח שהוא הגיע לדף מקצועי של עסק מקצועי, הוספת בורדר או במילים אחרות – רקע עם צבעי המותג, לוגו שלו ואולי אף פרטי יצירת קשר לתמונת הפוסט תעשה את העבודה. כשמדובר על עיצוב תמונות לקמפיין פרסומי זה תלוי בכמה תמונות מדובר, ותלוי כמובן בכמות העבודה. ההוצאה על עיצוב לפייסבוק יכולה להסתכם בכמה מאות שקלים בודדים ויכולה גם להגיע לאלפי שקלים.
 עיצוב תמונות לקמפיין פרסומי

למה לא לעשות את זה לבד? עם פוטושופ זה אפשרי!

אם אתם צריכים עבודות עיצוב לדף הפייסבוק שלכם, בין אם מדובר על עיצוב של הדף העסקי, תמונת פרופיל, תמונת סטטוס או תמונות לקמפיין פרסומי אתם יכולים לקחת מעצב שיעשה את זה עבורכם ויכולים לעשות את זה באופן עצמאי בפוטושופ. פוטושופ היא התוכנה מספר 1 לעבודות מעין אלו, תוכנת העיצוב המובילה את התחום ומה שניתן לעשות איתה אי אפשר לעשות עם אף תוכנה אחרת. פוטושופ היא תוכנה מבית חברת אדובי שפיתחה גם את אילוסטריטור, אינדיזיין, פלאש ואחרות והיא תוכנה עם אין סוף כלים ועם אין סוף אפשרויות. אם אתם רוצים לשדרג את הפעילות שלכם בפייסבוק, אתם צריכים לעשות את זה עם פוטושופ. זה אומנם יצריך מכם למידה ויצריך מכם התמדה אך זה ישתלם בסוף.
עבודות עיצוב לדף הפייסבוק

התמקצעות בפוטושופ לשיווק באינטרנט

אם תתמקצעו בתוכנת פוטושופ, לא רק תוכלו לעצב לעצמכם את הדף העסקי בפייסבוק ואת הקמפיין אלא תוכלו לשווק את עצמכם באינטרנט בכלל. לא מעט מהשיווק באינטרנט כולל עבודות עיצוב ותשלום כל פעם למעצב יכול להיות יקר. אם תלמדו את התוכנה ותדעו להפיק ממנה את המרב תוכלו לחסוך לא מעט כסף ולשווק את העסק שלכם ברשת בצורה קלה יותר ופשוטה יותר.
לעצב לעצמכם את הדף העסקי בפייסבוק

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811