מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

עיצוב מסגרת לתמונה איך להכין פינה עגולה לתמונה קורס פוטושופ למתחילים בחינם ,

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> עיצוב מסגרת לתמונה איך להכין פינה עגולה לתמונה קורס פוטושופ למתחילים בחינם ,

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

עיצוב מסגרת לתמונה- איך להכין פינה עגולה לתמונה?

במדריך שלהלן תוכלו ללמוד שלב אחר שלב כיצד לעצב מסגרות לתמונות באמצעות הכלים המתקדמים של תוכנת פוטושופ ואיך ליצור פינה עגולה למסגרת התמונה. המדריך נועד למתקדמים ולמתחילי שאינם נחשפו לתוכנת פוטושופ מעולם ולא יצא להם לעבוד אתה במתכונת כסו או אחרת. כלי התוכנה הם רבים ומגוונים וניתן לערוך באמצעותם תמונות בצורה המרשימה והטבעית ביותר. באתר הבית של מכללת סולו, תוכלו ליהנות מהציע רחב של סרטונים ומדריכים מקצועיים ללימודי עיצוב גרפי, גרפיקה ממוחשבת ותוכנות עיבוד תמונות כמו פוטושופ.

כיצד ללמוד את תוכנת פוטושופ?

כיום ניתן ללמוד את תוכנת פוטושופ, אחת התוכנות הנפוצות ביותר בעולם העיצוב, הצילום והאינטרנט במגוון דרכים שונות. ניתן למשל ללמוד את התוכנה במסגרת קורס או בצורה עצמאית דרך מדריכים שנים באינטרנט. אולם אחת האפשרויות הטובות ביותר שנפתחו בפנינו תודות להתקדמות הטכנולוגיה, היא לימודי תוכנת פוטושופ און ליין ישירות מהבית. הקרוסים שמוצעים ברשת האינטרנט כיום ללימודי התוכנה מאפשרים לכל אחד מכם ללמוד בנוחות ובשעות המתאימות ביותר את התוכנה עם מורה פרטי וסבלני. 

מה אפשר ליצור באמצעות תוכנת פוטושופ?

תוכנת פוטושופ נדרשת כיום במרבית מקומות העבודה אשר מתמחים בתחומי העיצוב, הגרפיקה, הצילום וכן הלאה. קורס פוטושופ הוא חיוני ואף חובה עבור כל מי שמעוניין להתחיל להכיר את התוכנה בין אם למטרות מקצועיות ובין אם למטרות אישיות. פוטושופ היא התוכנה הנפוצה ביותר לעיבוד ועריכה של תמונות וניתן ליצור באמצעותה מגוון רחב של אלמנטים בעיצוב גרפי ולהכין באמצעותה בצורה עצמאית לגמרי כרטיסי ביקור, פליירים, הזמנות לחתונה או לימי הולדת, אלבום תמונות דיגיטאלי ועוד רבים. 

תיקון פגמים בתמונות

באמצעות תוכנת פוטושופ ניתן לתקן פגמים רבים או לכלוכים בתמונות וגם לשנות צבעים שהיו שונים לגמרי מאלו שהתקבלו במעמד הצילום. רוב התמונות שאנו נחשפים אליהם כיום בטלוויזיה, בעיתונות ובמגזינים שונים עברו תהליך של עיבוד מסוים, ולרוב הייתה זו תוכנת פוטושופ שבאמצעותה נערכה ועובדה מחדש התמונה. כדי לעשות שימוש אפקטיבי שיניב תוצאות איכותיות בתוכנת פוטושופ חשוב תחילה ללמוד את יסודות העבודה אתה ולאחר מכן לקבל שליטה מלאה בכליה המגוונים. 
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811