מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

פוטושופ אפקטים החלקת עור צמצום שומנים הרזייה מדהים!!!

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> פוטושופ אפקטים החלקת עור צמצום שומנים הרזייה מדהים!!!

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

אפקטים להחלקת עור, צמצום שומנים והרזייה בפוטושופ

תוכנת פוטושופ היא אחת השימושיות והמוכרות ביותר בעולם העיצוב והצילום ולא בכדי. מגוון האפשרויות והאפקטים שניתן לבצע באמצעות פוטושופ הוא אדיר, ומה שחשוב לדעת הוא כיצד לנצל את מלוא יתרונות התוכנה בצורה הטובה והיעילה ביותר. מכללת סולו ללימודי עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת מזמינה אתכם ליהנות ממגוון רחב של סרטוני הדרכה מקצועיים המועברים על ידי מיטב המדריכים והמומחים בפוטושופ ובעולם העיצוב בכלל. הסרטון הנוכחי יתמקד באפקטים להחלקת העור, הפחתת שומנים והרזייה.

שיטת לימודים פרטית און ליין

מכללת סולו לימודים און ליין מציעה מגוון רחב של קורסים בעולם העיצוב הגרפי כמו למשל סרטוני הדרכה ללימודי פוטושופ עבור צלמים, הכנת תיק עבודות בעיצוב כרפי, קורסי ציור ואיור גרפי ממוחשב, קורס לבניית אתרים, לימודי אפטר אפקט, לימודי פרימייר, קורס מחשבים ותוכנות גרפיות וכן הלאה. כל הלימודים והקורסים הניתנים על ידי מכללת סולו מועברים דרך האינטרנט במתכונת למידה פרטנית ואישית של אחד על אחד. כך התלמיד יכול לקבוע את שעות הלימוד המתאימות והנוחות לו ביותר וללמוד את התוכנה מבלי לצאת מהבית.

לימודי גרפיקה ממוחשבת

כיום לא מעט אנשים מעוניינים ללמוד את התחום של גרפיקה ממוחשבת שנחשבת למעשה לחלק מתחום מדעי המחשב. באמצעות לימודי גרפיקה ממוחשבת, אפשרת ליצור עיבודים עבור מגוון תמונות ובעזרת המחשב ליצור גרפיקה חדשה. קיימים כמה שימושים מרכזיים לגרפיקה הממוחשבת על מנת ליצור אפקטים דו או תלת ממדיים. ישנם יישומים רבים ומגוונים שנלמדים במסגרת קורסי גרפיקה ממוחשבת הכוללים בין השאר משחקי מחשב תלת ממד, עיבוד של תמונות, יצירת מציאות מדומה, תכנוני עיצוב שונים וכיוצא באלה.

פוטושופ

שלושת התוכנות הבולטות ביותר שכל אדם שמבקש להכיר מקרוב את עולם הגרפיקה הממוחשבת חייב לדעת על בורין הן תוכנת פוטושופ, אינדיזיין ואילוסטרייטור. התוכנה השימושית ביותר בקרב צלמים, גרפיקאים ואנשים פרטיים היא פוטושופ. התוכנה מציעה מגוון מכובד של כלים גרפיקאים שתורמים לא מעט לתחום של עיבוד או בניית תמונה. פוטושופ היא תוכנה נפוצה מאד בקרב בעלי מקצוע מתחום הגרפיקה ובקרב חובבים ללא עיסוק מקצועי בתחום.
 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811