מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

פייסבוק עיצוב גרפי

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> פייסבוק עיצוב גרפי

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

פייסבוק עיצוב גרפי

פייסבוק ועיצוב גרפי כבר מזמן הולכים ביחד. אם בעבר הרשת החברתית הייתה אך ורק בשביל לשתף בתמונות, חוויות, וכל מה שמסביב הרי שהיום היא גם פלטפורמה עסקית חשובה מאוד. היום אין עסק שיכול להרשות לעצמו לא להיות ברשת החברתית מהסיבה הפשוטה – כולם נמצאים שם. פייסבוק היא הרשת המובילה מבין הרשתות הקיימות היום והיא רק הולכת ומתפתחת כל הזמן. הייחודיות שלה והכדאיות לפרסם בה מגיעים בעיקר ממקום אחד – היא אוספת עלינו כל הזמן מידע מה שאומר שאנו בתור בעלי עסקים נוכל לטרגט את הלקוחות שלנו. נוכל להציע את המוצרים או השירותים שלנו בדיוק ללקוחות שכנראה יתעניינו יותר מאחרים מה שהופך את פייסבוק למכרה זהב של ממש. אז מה הקשר לעיצוב גרפי? פשוט מאוד... בשביל לפרסם בצורה נכונה ובשביל להגיע לקהל היעד הספציפי צריך גם ליצור לו חוויה ויזואלית וזה אומר בעיקר עיצוב גרפי של החומרים המפורסמים..
פייסבוק עיצוב גרפי

מה צריך לעצב בפייסבוק?

פייסבוק עיצוב גרפי מתייחס לכל חומר גרפי שעובדים עליו לטובת השיווק בפייסבוק. אם מדובר על קמפיין פרסומי צריך לעצב את התמונות שמעלים כחלק מן הקמפיין או כל חומר אחר שאמור להיות מוצג לגולשים. חשוב לעצב את החומר הזה ברמה מקצועית גבוהה בכדי שהוא יעשה את העבודה. מעבר לתמונות בקמפיין פרסומי, צריך לעצב את הדף העסקי עצמו, את התמונה הראשית ואת תמונת הפרופיל. עיצוב דף הפייסבוק העסקי חייב להיעשות ברוח האתר ובכלל, ברוח המותג, כך שהוא ישמור על אחידות בכל מה שהוא משדר ללקוח.
פייסבוק עיצוב גרפי מתייחס לכל חומר גרפי שעובדים על

לא חייבים מעצב בגרפי!

מי שיכול להרשות לעצמו מעצב גרפי מקצועי זה מצוין. אך רבים מהעסקים הקטנים לא יכולים להרשות את זה לעצמם וגם יש כאלו שלא רוצים להוציא הוצאה גדולה למטרה הזו. בדיוק בשביל זה יש את תוכנת פוטושופ, וגם אם אתם לא אנשי מקצוע מהתחום ואתם בלי נגיעה לגרפיקה תוכלו ללמוד אותה מהר מאוד. פוטושופ היא לא תוכנה שקשה ללמוד, היא תוכנה פשוטה אך היא דורשת תרגול. עם תרגול רב והתמדה ניתן להגיע לתוצאות מרשימות.
בלי נגיעה לגרפיקה תוכלו ללמוד אותה מהר

קצת על פוטושופ...

פוטושופ היא תוכנת הבחירה של אנשי גרפיקה. היא תוכנה מבית חברת אדובי והיא אחות לתוכנות כמו אילוסטרייטור, אינדיזיין, דרימוויבר ואחרות והיא תוכנה שניתן באמצעותה להפיק כל עבודת עיצוב. בין אם זו עבודת עיצוב לפייסבוק ובין אם זו עבודה לכל מטרה אחרת באינטרנט עדיף לעשות את זה לבד לאחר שמכירים את פוטושופ גם בשביל ההנאה וגם בשביל החיסכון. עם פוטושופ אתם יכולים להגיע רחוק, אתם יכולים לעצב כל דבר וגם אם אתם עושים את זה עכשיו רק לעסק שלכם יכול להיות שבעתיד תרצו לעשות את זה כפרנסה. פוטושופ היא תוכנת הבחירה של אנשי המקצוע וגם חובבנים צריכים לבחור בה על פני כל תוכנה אחרת.
פוטושופ היא תוכנת הבחירה של אנשי גרפיקה

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811