מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

פנים וטקסט איך עושים פטרן של טקסט עם ציור תמונה בפוטושופ חינם PHOTOSHOP

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> פנים וטקסט איך עושים פטרן של טקסט עם ציור תמונה בפוטושופ חינם PHOTOSHOP

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

פנים וטקסט- איך עושים פטרן של טקסט עם ציור תמונה בפוטושופ?

סולו עיצוב גרפי און ליין הוא בית ספר ללימודי תוכנות עיצוב גרפיות במתכונת של אחד על אחד. הלימודים נעשים במתכונת של הדרכה פרטית ואישית ובאתר הבית ניתן להיחשף אל מגוון רחב של מדריכים, סרטונים ועוד טיפים וטריקים לשימוש אפקטיבי בתוכנות לעיצוב גרפי וביניהן כמובן תוכנת פוטושופ המפורסמת. באמצעות המדריכים והסרטונים באתר תוכלו להיחשף אל מגוון יכולותיה וכליה של תוכנת פוטושופ מבלי לצאת מהבית ולצד ליווי אישי וצמוד על ידי מיטב המומחים בתחום הגרפיקה הממוחשבת.

יצירת קטעי מלל וטקסט בתמונות

במדריך שלהלן נלמד יחד כיצד לשלב בתמונות כאלה ואחרות חלקים וקטעי מלל וטקסט. לשם כך יהיה צורך תחילה לערוך פטרן מסוים של טקסט כפי שמסביר זאת הסרטון. המדריך מתאים ופונה אל אנשים בעלי ידע ורקע בסיסי בתוכנת פוטושופ ואיננו מיועד לאנשים מתחילים ללא שום רקע וניסיון קודם בתוכנת פוטושופ. בסרטונים אחרים באתר המיועדים ללימודי פוטושופ למתחילים תוכלו ליהנות מהסברים מפורטים ונרחבים אודות העבודה עם שכבות והגרפיקה הבסיסית של תוכנת פוטושופ.

ידע בסיסי בתוכנת פוטושופ

כפי שהסרטון מסביר, יש צורך תחילה לכתוב איזשהו מלל בצדי התמונה, להקטין אותו לרזולוציות מאד קטנות ולאחר מכן לשכפל אותו מספר פעמים ולהציב את העתקים בכל מיני מקומות רצויים. זוהי רק ההתחלה, בהמשך הסרטון תוכלו לראות את התוצאה הסופית שממנה ניתן למעשה לייצר דמויות שלמות באמצעות תכנים מילוליים. יתרונות התוכנה יוכלו לשרת כל אחד מכם בהמשך דרכו המקצועית והתעסוקתית. כיום אין צלם או מעצב שאיננו נעזר בצורה נרחבת בתוכנת פוטושופ וכדי להתברג בתחום תצטרכו גם אתם לקבל ידע בסיסי אודות התוכנה.

לימודי התוכנה

לימודי רזי תוכנת פוטושופ יאפשרו לכם לצאת אל השוק עם ידע מאד שימושי ומבוקש. המשרות בשוק העבודה מחייבות ידע בתוכנות גרפיות ואחת מהבולטות ביניהן היא כאמור תוכנת פוטושופ שמשמשת כיום עבור כל תמונה שמופיעה בעיתונים, מגזינים ומודעות פרסום למיניהן. אנו מזמינים אתכם לקחת חלק אינטגראלי מהתחום המשגשג הזה ולהפוך גם אתם למומחים בתוכנת פוטושופ לעיבוד ועריכה של תמונות. 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811