מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

פרסום בפייסבוק בחינם על ידי עיצוב גרפיקה של מודעה מדהימה איך יתרום לכם?

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי- טיפים >> פרסום בפייסבוק בחינם על ידי עיצוב גרפיקה של מודעה מדהימה איך יתרום לכם?

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

פרסום בפייסבוק בחינם על ידי עיצוב מודעה מדהימה איך יתרום לכם?

חנות למוצרי טבע, מוכרת כל מיני אבקות ומאכלים טבעיים שאמורים לעזור לכל מיני בעיות בריאותיות מסויימות, סוכרת, הרזייה, אגוזים מיוחדים, תבלינים מיוחדים, המחירים לא זולים במיוחד אבל יש מבצעים שווים וכרטיס חבר במועדון שאפשר לעשות פעם בשנה, יש לכם המון תמונות שצילמתם את החנות, התבלינים, הלקוחות והייתם רוצים אפשרות לפרסם מודעה מדהימה לחנות, אבל יש דבר כזה בחינם? יש ועוד איך, פרסום בפייסבוק.
 

בניית מודעה מדהימה עם התמונות שברשותכם ופרסומה בפייסבוק

יש בידיכם תמונות יפות שצילמתם, תוודאו שצילמתם גם את המוצרים, אם ניתן לפתוח ולצלם את תוכנם מצנצנות גם טוב, צלמו לקוחות שקונים, משלמים, לוקחים את המוצרים, צלמו את השלט מחוץ לחנות, חלון ראווה, צלמו מבוגרים שבאים לחנות, צלמו את המדפים העמוסים, צלמו מוצרים עם מחירי מבצע מוטבעים עליהם, לא לשכוח לציין בתוספת טקסט שמהחירים ניתנים לשינוי לפי החלטת החנות.

את כל התמונות תעלו למחשב לתוך תיקייה ייעודית, תפתחו תוכנת פוטושופ ותתחילו לפתוח תמונה תמונה, מה שנראה לכם דורש תיקוני צבע, או הבהרות, טפלו תקנו, ליצירת מודעה מדהימה, יש לכם כל מיני אפשרויות של גדלים, יש את מודעת ההדר הראשית בגודל של 851X315 פיקסלים, יש 403X403 פיקסלים יש מודעת סטטוס ענקית בגודל 843X385 פיקסלים, תתחילו לעצב את המודעה, שימו תמונה יפה ממוסגרת שיכולה לייצג את החנות, אולי מוצר דגל אולי החנות מעוצבת עצמה, תוסיפו מלל, בו יפורסמו פרטי החנות, הודעות על מבצעים שמתקרבים, תעצבו כמה מודעות כאלו מכל מיני גדלים תשמרו בפורמט jpg ותתחילו להעלות לפייסבוק את התמונות שסיימתם לעצב.

פתחו דף עסקי בפייסבוק, שימו תמונת הדר ראשית שתייצג את החנות למוצרי טבע, מתחתיה תוכלו לפרסם בחינם מודעה מדהימה שאליה תעלו את התמונות שעיצבתם בגדלים של פייסבוק, תמונות יפות מעוצבות ממוסגרות מושכות, המטרה למשוך כמה שיותר גולשי פייסבוק למודעה עצמה שייקראו שיסתכלו על התמונות, תוסיפו פוסטים חינמיים לפייסבוק בשילוב של תמונות שייצגו את החנות, תוסיפו מודעת סטטוס ענקית שאתם יכולים להכריז על מבצעים חגיגיים בחנות, לשכנע אנשים ללחוץ לייק ולקבל קוד שאיתו ניתן לקבל הנחה, הפרסום הוא חינם הוא שלכם ובשבילכם, תוך זמן קצר יגיעו לקוחות רבים לחנותכם ויבררו על מוצרי הבריאות והטבע שאתם מוכרים אצלכם.

חשוב ללמוד פוטושופ, בדקו במכללות הפזורות ברחבי הארץ, תשווה מחירים, תוכלו גם לבדוק במכללות שמלמדות מהבית אחד על אחד און ליין עם מורה מקצועי.

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811