מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

ציורים יפים וקלים לציור

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> ציורים יפים וקלים לציור

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

ציורים יפים וקלים לציור

כמה פעמים הרגשתם שאתם חייבים לבטא את עצמכם בדרך כלשהיא, חייבים להוציא את מה שיש לכם בנפש פנימה אל החוץ. כמה פעמים אמרתם לעצמכם שאתם חייבים להתמקצע בתחום אומנותי מסוים ולעסוק בו בשעות הפנאי בשביל תחביב ובעיקר בשביל הנפש. כמה פעמים אמרתם לעצמכם שציור הוא משהו שמעניין אתכם ועובדה, כשכבר התנסתם בציור והפקתם דברים מרשימים. אך תמיד ידעתם שאתם צריכים איזו שהיא דחיפה, משהו שיהפוך את התחביב הזה ואת הרצון הזה למעניין יותר עבורכם, ואם היה אפשר היום בעידן הטכנולוגי לעשות את זה עם המחשב ולא באופן פיזי כבר מזמן הייתם נכנסים לזה.. אז כן, זה אפשרי וזה אפילו רצוי למי שרוצה לצייר ורוצה ללמוד איך לעשות את זה בצורה מקצועית ולהפיק תחת ידיו עבודות מרשימות. עם תוכנת אילוסטרייטור תוכלו להיות ציירים ולרתום את הטכנולוגיה ואת האינטרנט לטובתכם.
ציורים יפים וקלים לציור

איך אפשר לצייר עם אילוסטרייטור?

ציורים יפים וקלים לציור כמו גם ציורים מורכבים יותר ניתן לעשות עם אילוסטרייטור. אילוסטרייטור היא תוכנת הבחירה של כל גרפיקאי בעיקר מי שעוסק בין השאר בציור. אילוסטרייטור היא תוכנה בעלת כלים שונים ואפשרות לעבוד בצורה מדויקת על קוים, על צבעים שונים וסגנונות רבים והיא תוכנה שמאפשרת גם לייבא תמונות ולהפוך אותן לציורים.
ציורים יפים וקלים לציור כמו גם ציורים מורכבים יותר

יתרונות עבודה עם אילוסטרייטור

  • עבודה מכל מקום בעולם – מה שהורגלנו אליו עד היום – הציור הפיזי, גרם לו לתלות באלמנטים פיזיים כמו דפים, צבעים וכדומה. ציור באילוסטרייטור הוא ציור על גבי המחשב מה שאומר שאתם לא מוגבלים וכל מה שאתם צריכים הוא את התוכנה ומחשב לעבוד עליו.

  • עבודה בשכבות – אילוסטרייטור כמו שאר התוכנות של חברת אדובי מאפשרת לעבוד בשכבות. זה אומר שגם אם עשיתם איזו שהיא טעות קריטית במהלך העבודה שאתם לא יכולים לחזור ממנה, אתם לא חייבים להתחיל את הכול מהתחלה. כל מה שאתם צריכים הוא למחוק את השכבה שבה עשיתם את הטעות ולהמשיך כמה צעדים קודם לכן.

  • הגדלת אלמנטים – אילוסטרייטור היא תוכנה וקטורית ולא עובדת על פיקסלים כמו פוטושופ ולכן ניתן בתוכנה להגדיל אלמנטים כמה שרוצים בלי לאבד מהאיכות. ניתן גם להדפיס קובץ גמור בכל גודל שרוצים בלי לפגוע בו מאותה הסיבה.

  • כלים רבים ומגוונים – אילוסטרייטור מאפשרת עבודה עם כלים רבים ומגוונים. היא מאפשרת גם לשלב את העבודה בה עם תוכנות גרפיות אחרות של חברת אדובי מה שהופך את העבודה ליעילה יותר וטובה יותר והתוצאות בהתאם.


רוצים לצייר ציורים יפים?

אם אתם רוצים לצייר ציורים יפים וקלים לציור, אילוסטרייטור היא התוכנה אותה אתם צריכים. היא תוכנה קלה ללימוד והיא תוכנה שכשתכירו אותה לעומק תוכלו ליצור באמצעותה דברים מדהימים. היא תוכנה כיפית ללימוד ובסופו של דבר הופכת את הציור לבילוי של ממש.
לצייר ציורים יפים וקלים לציור, אילוסטרייטור היא הת

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811