מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

ציור בעיפרון למתחילים

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> ציור בעיפרון למתחילים

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

ציור בעיפרון למתחילים

מי שרוצה ללמוד ציור בעיפרון רוצה בעצם ללמוד רישום. פעם רישום היה חלק בלתי נפרד מציור והוא היה נחשב לסקיצה שלפני הציור עצמו, אך היום עושים שימוש בציור בעיפרון כציור בפני עצמו. היום ציור בעיפרון הוא בעיקר משחק של אור וצל וניתן להפיק בדרך זו לא מעט עבודות אומנות מרשימות. היום ציור בעיפרון הוא כזה שדורש מיומנות והוא לא נעשה כלאחר יד וצריך ללמוד אותו באופן רציני. ציור בעיפרון היה נעשה בעבר אך ורק בדרך הרגילה עם עפרון ונייר או כל חומר אחר עליו היו עובדים אך היום המחשב תפס את מקומם של הפריטים הללו ועם המחשב ניתן להפיק רישומים לא פחות טובים. מאז שאילוסטרייטור קיימת, הכול השתנה ועולם הגרפיקה עבר מהפך של ממש.
ציור בעיפרון למתחילים

קצת על תוכנת אילוסטרייטור

אילוסטרייטור היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה הגדולה והמתקדמת בעולם. חברת אדובי פיתחה גם את התוכנות פוטושופ, אינדיזיין, פלאש ואחרות והיא משפרת כל הזמן את התוכנות הללו ומוציאה להן גרסאות משופרות. אילוסטרייטור היא תוכנה שבאמצעותה ניתן לצייר ציורים, קריקטורות, לעצב לוגואים, לעבוד על תלת ממד והיא משמשת לעוד דברים רבים. אילוסטרייטור היא תוכנת בסיס עבור כל גרפיקאי ואם אתם רוצים ללמוד ציור בעיפרון למתחילים אתם חייבים להכיר גם את הפתרון המודרני – טכנולוגי. אתם חייבים להכיר גם את תוכנת אילוסטרייטור, תוכנה שיש בה אין ספור כלים שימושיים בדיוק למטרות הללו. אילוסטרייטור היא תוכנה בה ניתן לעשות רישומים מקצועיים וניתן לצייר בעיפרון, ושימוש בה ייתר עבורכם את הצורך בשימוש בעזרים פיזיים.
אילוסטרייטור היא תוכנה מבית חברת אדובי

לצייר בעיפרון במחשב

ציור בעיפרון במחשב טומן בחובו כמה יתרונות. ראשית, הוא מאפשר לעבוד מכל מקום בלי להיות תלוי בעזרים פיזיים כמו עיפרון, דפים וכל מה שנלווה לכך. כל מה שצריך הוא מחשב ואת התוכנה עליו וזהו, אפשר להתחיל ולעבוד. ציור בעיפרון במחשב גם יהיה מדויק יותר ואיכותי יותר ובסופו של דבר העבודה גם תהיה בהתאם. אילוסטרייטור היא תוכנת מחשב מדהימה, תוכנה שללמוד אותה זה לא מורכב אך זה דורש משמעת עצמית ולא מעט סבלנות וכמובן עוד ועוד תרגול.
לצייר בעיפרון במחשב

לצייר עם אילוסטרייטור

ציור בעיפרון למתחילים וגם למתקדמים הוא שם נרדף לשימוש באילוסטרייטור. יש לא מעט אנשי מקצוע בתחום שעבדו בעבר בדרך הרגילה והמוכרת יותר והיא הדרך הפיזית, אך עם השנים הם הבינו שאין תחליף לעבודה על מחשב. עבודה על מחשב גם תאפשר לכם לשלוח בקלות את העבודות שלכם לכל אחד ולקבל את הביקור שאתם רוצים על העבודה שלכם. לא לחינם אילוסטרייטור הולכת והופכת ליותר ויותר פופולארית, הולכת והופכת למבוקשת יותר בכל שכבות הגיל אצל אנשים שגרפיקה מכל סוג שהוא מעניינת אותם. אילוסטרייטור היא תוכנה שאתם חייבים על המחשב שלכם.
ציור בעיפרון למתחילים וגם למתקדמים הוא שם נרדף לשי

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811