מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

צריך לדעת: מדוע כדאי להשקיע בבניית לוגו לעסק

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> צריך לדעת: מדוע כדאי להשקיע בבניית לוגו לעסק

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :
 

צריך לדעת: מדוע כדאי להשקיע בבניית לוגו לעסק

 

בעולם השיווק כיום במיוחד במרחב הדיגיטלי ישנו חשיבות רבה למתן תשומת דגש רב על הלוגו של העסק, לוגו של העסק משקף אישיות ועקרון. לוגו הוא הפנים של העסק. על מה אנשים חושבים כאשר אומרים להם אפל? רד בול? פייסבוק? בדיוק. על הלוגו של החברה.

 

וזה בדיוק הקסם. בחירה בעיצוב לוגו היא השקעה כדאית לכל עסק. עיצוב לוגו טוב מושך יותר ומוכר הרבה יותר. לכל עסק יש את התחום שלו, את השירות שהוא מציע ואת המוצר שהוא מוכר. כדי שפעולת עיצוב הלוגו תעבוד כפי שצריך יש לאפיין את העסק.

 

פעולה זו תעזור להכיר את העסק מקרוב, מהן הדרישות מבעל העסק ומהי המטרה העיקרית של הלוגו - מדוע כדאי להשקיע בעיצוב לוגו לעסקים? כדי להפוך את הלוגו למוצלח וייחודי, לוגו שעובד!

 

שלבים חשובים בתהליך עיצוב הלוגו

 

כדי להגיע לתוצר סופי איכותי יש להתייחס ל-3 נקודות עיקריות בשלב עיצוב הלוגו, החשיבות להתמקד באותם שלבים הם קריטים כדי להגיע ללוגו מוצלח.

 

  • סיעור מוחין - בשלב זה צוות המומחים יושב על הבריף שנכתב, עושה בדיקה יסודית של תחום העסק, מהו קהל היעד, מיהם המתחרים, ואיך הלוגו הזה יבדל את המוצר מכל השאר. העלה של קונספטים עיצוביים מתאימים לפי המסר והצבעוניות שנחברה תיצור את הלוגו הנכון. הלוגו שיבליט את המוצר או השירות מכל השאר וימנף כל עסק.

 

  • עיצוב הלוגו - שלב זה כמו שמו הוא השלב שצוות העיצוב ניגש לפעולה, צוות מעצבים מחוננים ומוכשרים המוכנים לכל פעולה מוכנים להפוך את הלוגו למכונה ממותגת ומשומנת ובכך מכינים את הסקיצה הראשונה שנותנת אינדיקציה למראה הויזואלי של הלוגו על פי האיפיון.

 

  • סגירת הלוגו - מספר סקיצות כבר באוויר, צבעים קצת שונים, פונט קצת אחר. אבל הרעיון כבר מול העיניים. ליטושים ותיקונים אחרים והלוגו מוכן. לוגו חדש שמתאים לכל מדיה למטרת בידול והענקת משמעות לעסק, לוגו שצועק "אני פה".

 

עיצוב לוגו זה הרבה יותר מעבודה

 

כאשר ניגשים לעבודה על הלוגו חשוב לעשות זאת באהבה אולטימטיבית לתחום. עיצוב לוגו היא כמו הרפתקאה, וכל פעם מחדש נכנסים למסע חדש,תוך הבנה מלאה שלוגו שמותאם אישית לעסק הוא לוגו שעובד, לוגו שנותן משמעות, לוגו שמראה - אנחנו השקענו בעסק.

 

עיצוב לוגו מראה לקהל הלקוחות שלכם מי אתם ולמה אתם עדיפים מכל השאר. לוגו שמעוצב בקפידה על פי כללים נכונים גורם לתנועה, מביא לקוחות ומשפר את תדמית העסק. מסר ברור וחזק היא המפתח להצלחה של הלוגו ובכך.. הצלחה של העסק.

 

 

 

 

 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811