מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

קולאז' תמונות על קנבס מחיר

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> קולאז' תמונות על קנבס מחיר

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

קולאז' תמונות על קנבס מחיר

אז מה זה בכלל קולאז'? קולאז' הוא צירוף של כמה תמונות זו לזו ויצירת סיפור מהן. פעם היו לוקחים גזרי עיתונים והופכים אותם ליצירה אחת שהייתה אמורה לתת איזו שהיא אמירה, והיום מכינים קולאז'ים בצורה הרבה יותר פשוטה על המחשב. היום קולאז' הוא לקיחה של כמה תמונות והכנסתם בסדר מסוים אל תוך קובץ, עבודה עליהן והפקה של התמונות הללו על בד קנבס. זה יפה וזה מיוחד וזה נראה אותנטי וטבעי ולכן רבים בוחרים שהקולאז' שלהם יודפס על הבד הזה. אך מה צריך בשביל להתחיל להכין אותו? אם לא רוצים לשלם על העבודה מא' ועוד ת' צריך ללמוד את תוכנת פוטושופ ולעבוד עליה.
קולאז' תמונות על קנבס מחיר

רעיונות לקולאז' על קנבס.

אם אתם מחפשים רעיונות ליצירת קולאז' על קנבס, הנה כמה. אם אתם רוצים להכין מתנה מיוחדת לסבא שחוגג 70, אתם יכולים לקחת תמונות מילדותו, תמונות מבגרותו, ותמונות מגיל הזהב והן ייצרו כולן ביחד סיפור אחד ארוך, סיפור שמספר על תחנות חייו של הסבא ואת היצירה הזו להדפיס על בד קנבס ולתלות לו בבית. אם מדובר על אירוסין או חתונה של זוג חברים אתם יכולים ליצור קולאז' של תמונות מהימים בהם הם הכירו, תמונות שיספרו את סיפור אהבתם במהלך השנים. אתם יכולים גם לתת מתנה למתגייס או למשתחרר, מתנה ליום הולדת ובעצם לכל אירוע שהוא.
רעיונות לקולאז' על קנבס

מה לגבי מחיר?

אך מה לגבי קולאז' תמונות על קנבס מחיר? אם אתם רוצים לתת מתנה כזו אתם יכולים כמובן לתת למעצבת גרפית שתעצב עבורכם את הקולאז' מה שיעלה לכם כמה מאות שקלים בודדים (אם לא מדובר על פרויקט עם הרבה תמונות זה יהיה סביב ה-200, 300) קחו בחשבון גם את ההדפסה עצמה מעבר לעיצוב מה שיכול לעלות עוד כמאתיים שקלים בממוצע, תלוי כמובן בגודל ובמשתנים נוספים. אך תחליטו שאתם רוצים להוזיל עלויות תוכלו עם פוטושופ לעצב לעצמכם את הקולאז' ולא תצטרכו לשלם על כך למישהו אחר, ואם תמצאו אתר איכותי שמדפיס על קנבסים ושולח לכם את הקנבס מוכן זה יהיה זול מאוד ויכול להסתכם גם בסביבות ה-100 ₪
קולאז' תמונות על קנבס מחיר

עיצוב קולאז' על קנבס הוא אם כן מתנה נפלאה, מתנה שרבים לוקחים כרעיון בשנים האחרונות. היכולת שלנו היום לצלם תמונה בכל מצב שהוא ובכל מקום שהוא, והאפשרות גם לעצב ולהדפיס בלי לצאת מהבית מדהימים. הכרת תוכנת פוטושופ והיכולת לעבוד עליה בצורה מקצועית יכולים לא רק לסייע לעשות עבודות גרפיות בחינם בלי לשכור את שירותיו של מעצב לכל דבר אלא גם להפוך את התחום למקצוע של ממש. העבודה עם פוטושופ היא כל כך כיפית שכל מי שנכנס אליה מהר מאוד נשאב למגוון האפשרויות שהיא מספקת מה שהופך את העבודה עמה למשחק של ממש.

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811