מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

קורסי גרפיקה ועיצוב מהבית! לנכים ולבעלי מוגבלויות

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> קורסי גרפיקה ועיצוב מהבית! לנכים ולבעלי מוגבלויות

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

קורס גרפיקה ממוחשבת, לימודים לבעלי מוגבלויות


עולם הנכים לא תמיד חייב להיות עולם של רחמים עצמיים, של בעלי מוגבלויות גם באופן רוחני, אז קרה מה שקרה וצריך להמשיך הלאה החיים ממשיכים, צריך למצוא נישה שבה תוכלו להשתלב ולצמוח משם, הנישה בתחום הגרפיקה הממוחשבת יכולה להיות נישה מאוד מתאימה לאנשים נכים שהיו רוצים ללמוד מקצוע שגם יעזור להם להשתכר בכבוד, אבל גם שיוכלו לעשות אותו מהבית ועידן הטכנולוגיה של היום מאפשר את זה, מי שלומד קורס גרפיקה ממוחשבת ולא משנה מה מצבו הפיזי, והוא טוב בזה והוא לומד את זה יכול להיות בסיום הלימודים אדון לעצמו ולפתח ולשווק את עצמו מבחינה מקצועית.

לימודים לנכים

איך לימודים של גרפיקה ממוחשבת יכולים לעזור לבעלי מוגבלויות להשתכר מהבית


יש ביטוי שאומר "לא הביישן למד" עם קצת רצון ומוטיבציה אפשר ללמוד כל מה שרוצים, עם כל הכאב שכרוך בכך אבל צריך להאמין שבסופו של המסע הלימודי הזה, תראו את האור בקצה המנהרה, תרגישו שערככם עלה, תרגישו שאתם יודעים לעצב, יודעים לעבוד עם תוכנות גרפיות, עם פוטושופ עם אילוסטרייטור, אם תרצו לעמד ספרים בבית דפוס תוכלו כמובן ללמוד את תוכנת האינדיזיין שנבנתה בעיקר למטרה זו לעימוד קטלוגים, ספרים, מגזינים וכו'.

בד"כ אדם בעל מוגבלות תמיד יחשוש שהוא לא יצליח להשתלב בחברה בגלל מוגבלותו, תמיד חשש שאולי הערך שלו ירוד מערכם של אחרים, כי בשל מוגבלותו אינו יכול לעבוד, אבל לימודים של גרפיקה ממוחשבת הם לימודים רציניים ומקצועיים, שילמדו אותך על עולם העיצוב הגרפי, תלמדו מושגים שאולי לא ידעתם שהם קיימים או איך הם נקראים אבל תמיד ראיתם אותם בעבודות עיצוב כאלו או אחרות, כמו קומפוזיציה נכונה, משחקים עם תורת הצבע, כל דבר שניתן לעשות כדי להעביר מסר כמו שצריך לצופה שמסתכל על העיצוב או הצרכן שמעוניין לדעת מה השירות שמנסים למכור לו דרך כרזה או עלון.

בעל מוגבלות שיש לו נכונות רבה ללמוד ולבצע את המוטל עליו יוכל גם לעשות זאת מהבית דרך מכללה שמעבירה שיעורים בתחום של קורס גרפיקה ממוחשבת מהבית של בעלי המוגבלויות, לא עוד להתאמץ ולהתגבר על הרעש בשיעור, כי מדובר בלימודים של אחד על אחד מעין שיעור פרטי בין התלמיד לבין המורה, בשיעורים אלו התלמיד ילמד כל מה שקשור לגרפיקה ממוחשבת, ילמד לעבוד עם תוכנת הפוטושופ המעולה לעיצוב ועיבוד של תמונות וטקסט, ילמד לעבוד נכון עם תוכנת האילוסטרייטור המדהימה והווקטורית שאיתה בעיקר מבצעים לוגואים או כל אלמנט שתרצו שיהיה ווקטורי ויראה חד וברור במיוחד בעת הדפסה ויציאה לאוויר העולם. וכמובן את תוכנת העמדת ספרים ובניית חוברות האינדיזיין.

הלימודים מהבית יעשו באווירה נינוחה וכיפית, עם מורה סבלני מקצועי ומומחה כל אשר תצטרכו הוא אוזניות ומיקרופון שמחוברים למחשב שמחובר לאינטרנט, תוכנות רלוונטיות מותקנות והרבה סבלנות ומוטיבציה ללמוד, זכרו! המורה רוצה שתצליחו אתם גם צריכים לרצות בכך כדי שתגיעו למטרות טובות בחיים ולהתעלם ממוגבלותכם.
 

לימודי עיצוב גרפי לנכים


ללמוד עיצוב גרפי יכול להיות מאוד מתגמל כשתסיימו אותו, לדעת להעביר מסר באמצעות חיבור בין האלמנטים השונים כמו טקסט תמונה קו צבע וכו', צריך להיות מאוד חיוני במיוחד לאדם שהיה חושב להצליח ולעבוד מהבית, עבודה כזו יכולה מאוד להתאים לאנשים שהם נכים והיו רוצים ללמוד מקצוע שגם יאפשרו לעסוק בו בעתיד ולהשתלב במקומות העבודה, גם אם זה אומר מהבית.
 

מה יכול אדם נכה ללמוד בקורס עיצוב גרפי מהבית ואיך לומדים בצורה כזו 


אנשים נכים הם בדיוק כמו אנשים לא נכים ויכולים לעשות דברים רבים אך יש להם מגבלויות מסויימות, יש אנשים נכים שבשבילם השמים הם הגבול והם רוצים להעמיד לעצמם יעדי הצלחה כל פעם מחדש ואז להעלות את הרף, ללמוד עיצוב גרפי, עבור אדם נכה זה כמובן לא קל כמו עבור אדם רגיל אבל ישנם אנשים נכים שממש יכולים להתעלות מעל ציפיותיהם של אחרים ואף להצליח בעניין, אותו דבר לגבי קורס עיצוב גרפי לנכים, תחשבו שאדם נכה שצריך לבוא לשיעורים ולהקשיב להרצאות ולתרגל בכיתה ואח"כ לחזור הביתה ולתרגל בבית, זה עניין די מורכב בשבילו.
בקורס עיצוב גרפי לנכים, אתם תלמדו כל מה שקשור לעיצוב גרפי מפיתוח החשיבה הגרפית שלכם כולל למידה של מושגים בסיסיים בתחום העיצוב הגרפי כמו קומפוזיציה נכונה, שזוהי האמנות בלדעת איפה למקם כל אלמנט ואלמנט בעבודה כדי שיתרום למסר הגרפי שרוצים להעביר, תלמדו גם על תורת הצבע, תכירו כל צבע וצבע שקיים ותבינו מה המשמעות שלו, ואיזו אווירה הוא יכול לתרום להעברת המסר. טיפוגרפיה, תורת הכתב, גם טקסט על כל סוגיו השונים יכול להביע מסר לתת אווירה מסוימת ולתרום להבנת המסר, את כל המושגים האלו ועוד הרבה מושגים תלמדו במסגרת לימודי עיצוב גרפי לנכים.

תוך כדי הבנה ופיתוח החשיבה הגרפית שלכם, תלמדו לעבוד עם התוכנות המובילות ביותר בתעשייה לעיצוב הגרפי, מדובר בתוכנת הפוטושופ שהיא התוכנה המובילה לעבודה עם תמונות, עיצוב שלהן ועיבוד עליהן תלמדו כלים שיוכלו לשנות את התמונות שעליהן תעבדו ללא היכר וכמובן תלמדו לעבוד עם טקסטים מיוחדים, לתת אפקטים גם לטקסט וגם לתמונה, הכל למטרה טובה אחת לדעת להעביר מסר כמו שצריך לצופה. 
תלמדו כמובן על התוכנה העיקרית לתחום הדפוס אינדיזיין, התוכנה מאפשרת לעמד ספרים, קטלוגים, מגזינים וכו', היא אומנם לא תוכנת עיצוב אבל כל פעולת עיצוב שתרצו לעשות על תמונה או לוגו וקטורי שתרצו ליצור בתוכנת האילוסטרייטור הווקטורית, אתם פשוט תשמרו בקובץ הפתוח שלהן פוטושופ תשמרו ב psd ואילוסטרייטור תשמרו ב ai ואת האלמנטים המעוצבים והגמורים תוכלו לייבא לקובץ עבודה באינדיזיין ולמקם אותם כדי שתוכלו לעצב ולעמד סופית את הפלייר או העלון או הספר.

תלמידים נכים יהנו רבות מהיתרונות שיש ללימודים אונליין מהבית עם אוזניות ומחשב מחובר לאינטרנט תוכנות גרפיות מותקנות בו ומחברת פתוחה עם עט לסיכום של כל אשר נאמר בשיעור, הסידור ממש טוב ונוח וכמובן שהשיעורים מועברים בידי מורים מקצועיים מומחים סבלניים ואמפתיים.
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811