מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

קורס במכללות עיצוב גרפי ui/ ux , ללמוד לעצב ניירת משרדית ללקוח.

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי - מאמרים >> קורס במכללות עיצוב גרפי ui/ ux , ללמוד לעצב ניירת משרדית ללקוח.

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

קורס עיצוב גרפי ui/ ux , ללמוד לעצב ניירת משרדית ללקוח.

אתם בחרתם מכללה שממתאימה לדעתכם, בתוכנית הלימודים של קורס עיצוב גרפי מצויינים דברים שרציתם ללמוד כמו חשיבה גרפית נכונה, הבאת רעיונות טובים לידי ביצוע, כל נושא ui/ ux נותנים אותו עכשיו בלימודי קורס עיצוב גרפי. גם לומדים בקורס את כל הנושא של בניית אתרים. שימוש בשפות עדכניות ליצירת אתר אינטנרט או משחק אינטראטיבי לילדים.
 

מה בעצם לומדים?

אתם נמצאים בלימודים ולוקחים הצעה מלקוח, לעצב ניירת משרדית ללקוח, מה שלמדתם מלימודי קורס עיצוב גרפי זה דבר ראשון לתשאל נכון ובאופן מכובד את הלקוח, תקבעו פגישה מסודרת אצל הלקוח במשרד, תשאלו אותו מה מאפיין את החברה שלו, מהו קהל היעד, יש צבעים אהובים או סמלים אהובים עליו, ניתן לראות ניירת משרדית קודמת שהוא עשה, האם אהב אותה, האם הוא רוצה שהעיצוב של הניירת המשרדית החדשה שלו תקבל השראה מהישנה או שהוא רוצה קונספט עיצובי שונה לגמרי, תסכמו ביחד על מחיר, תדאגו שיהיה בחוזה מסודר גם סעיף לגבי תיקונים לאחר אישור.
 

דוגמאות של לקוחות שמעצבים גרפיים יעבדו איתם "חברה לבגדי ים לנשים"

ללקוח יש חברה לבגדי ים לנשים, הלוגו שלו כבר קיים, יש לו ניירת משרדית עם המון תחושה של צבעי ים, צדפים, רקע תכול מעומעם כזה, הלקוח אומר שהוא לא ממש רוצה את כל תחושת הים הזו, מספיקה לו תחושה של קיץ, של שמש, אור, משקפי שמש, שמשיה, משהו שיהיה בכיוון אבל שלא יהיה קיטצ'י מדי שיהיה לזה סטייל, הלקוח מעניק לך מספר קטלוגים שתוכל להתרשם, לראות ממה אתה יכול לשאוב השראה, מצאת לך כמה עמודים שמראים את הדוגמניות עם כובע רחב שוליים ומשקפי שמש גדולים על חוטמם, בגד הים היה שלם וללא כתפיות. הלקוח גם מראה לך את הכיתוב בניירת הקודמת ומבקש ממך להחליף אותה.
 

ללמוד לבנות אתרים מקצועיים בתחומי תקשורת חזותית ועיצוב

אתם יושבים ביחד על מספר אתרים של חברות שמשווקות בגדי ים גם בארץ וגם בעולם ומנסים לחשוב ביחד באיזה כיתוב עדיף להשתמש, אתה לוקח את כל מה שרשמת ואספת מהלקוח איתך, סורק מה שאפשר למחשב מסדר תיקייה ייעודית לפרוייקט, ומתחיל לייבא לתוכנת הפוטושופ חלק מהתמונות שהלקוח נתן לך, אתה פותח את הלינקים לאתרי חברות בגדי ים שראיתם ביחד ומנסה להתחיל לעצב סקיצות עם הכלים שלמדת בקורס עיצוב גרפי, תנסה לעצב סקיצות שונות לחלוטין אמנם אבל שיכילו את הצעות הלקוח, אתה יכול לעדן את האיורים עד למינימליזם האפשרי, אולי תשתמש בסילואטות, תחשוב טוב טוב אילו סקיצות תגיש ללקוח כי הסקיצה שתיבחר עליה אתה תתחיל לעבוד.

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811