מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

קורס פוטושופ רעננה והשפלה המלצות

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> קורס פוטושופ רעננה והשפלה המלצות

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

ללמוד עיצוב גרפי או קורס פוטושופ לסוגיו ברעננה

 

עיצוב גרפי הוא הדרך בה מביע הפרסומאי את רעיונותיו על מנת לפרסם את פעילות הלקוח שלו. הפרסומאי באמצעות המעצב הגרפי שלו יעלה על הכתב שילוב של טקסטים ותמונות שונות שמתארות את העסק אותו הוא מפרסם, את פעילותו , מבצעים שונים שהוא עורך ופרסומים שונים על מוצרים ושירותים שלו. עיצוב גרפי טוב יכול להביא אנשים רבים לידי החלטות עסקיות בנוגע לאותו גוף מפרסם. אנשים יכולים להשתכנע לרכוש מוצרים או שירות של אותו עסק אם הם יבינו מהעיצוב הגרפי שיש פה עסק טוב ובעל מוצרים טובים. אם המצב הוא כזה, אז החלק הפרסומי של העסק עשה את שלו. העיצוב הגרפי הצליח והעסק יכול להתקדם ולפרוח. והרי זו מטרתו של כל עסק. למקסם רווחים.

 

עיצובים גרפיים שונים

 

עיצוב גרפי לטובת עסק צריך להעביר מסר ברור וחד. המסר צריך להיות קליט. הוא צריך להיות מספיק יצירתי ומעניין. הוא צריך להתאים לאופי המוצר או החברה. אבל הוא צריך גם להיות מסר מעשי. שמתאים לרוח התקופה ולחידושים שהיא מביאה. עיצוב גרפי טוב צריך להיות מתאים וכולל את כל האלמנטים הללו. עיצוב גרפי טוב בונה תדמית של עסק. תדמית ומיתוג נכון שהולך לאורך כל הדרך. עיצוב גרפי משתנה בניואנסים שונים לפי אופי הפרסום וסוג הפרסום. עיצוב גרפי לכרטיסי ביקור יהיה שונה מעיצוב גרפי למאמר שיווקי או לברושור. בכרטיס ביקור צריך להעביר מסר קצר וממוקד. בברושור אפשר לפרסם הרבה נתונים שונים נוספים. הלוגו שעוצב על ידי המעצב הגרפי צריך להופיע בשני סוגי הפרסום וגם בפרסומים אחרים.

 

פרסום באינטרנט רעננה

 

עיצוב גרפי אחר הוא עיצוב גרפי שמתפרסם באתרים שונים באינטרנט. האינטרנט הוא כלי פרסום ושיווק רב עוצמה. בעיקר בגלל אפשרויות החשיפה שלו. קהל רב יכול להיות חשוף למוצרי העסק או לשירותים שהוא מנפק. צריך לדעת להביא את האתר של העסק למקומות ראשונים בסיווג שלהם. את זה עושים באמצעים של שימוש במנועי חיפוש מיוחדים. המסר שבאתרי העסק המפרסם צריכים להיות מובאים באמצעי עיצוב גרפי שונים במקצת. כאן יש כללי עיצוב אחרים ושונים מעט. אותם צריך ללמוד. גרפיקאים מנוסים יודעים להתמודד גם עם סוגי עיצוב אלו. לגרפיקאים יש ידע אותו רכשו באמצעות קורס פוטושופ רעננה ובאמצעות קורסים אחרים של תוכנות לעיבוד עיצוב גרפי. יש כמובן עיצובים שנעשים לפרוספקטים, לאריזות, לברושורים, למצגות ולעוד אמצעי פרסום כאלו ואחרים.גם עם עיצובים כאלו יכולים גרפיקאים להתמודד ההצלחה.

 


 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811