מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

קריקטורות לאירועים

קריקטורה אישית, הדרך שלך להסתכל על עצמך בעיניים של אחרים

רובנו גדולים עם איזה שהוא קונספט לגבי המראה שלנו על פי מה שאנחנו רואים במראה, או בתמונות שמצלמים אותנו. העניין בלהביט על תמונות הוא הפרשנות שנותנים להן. כאשר אנחנו מסתכלים על תמונות של עצמנו או מביטים על עצמנו במראה, אנחנו רואים משהו שהוא שונה לחלוטין ממה שרואים אחרים המביטים בנו. לעיתים יש לנו משהו בפנים שלנו או בגוף שלנו שאנחנו לא אוהבים, ולכן בכל פעם שאנחנו מביטים בעצמנו אנחנו עלולים להתעלם מהם לחלוטין, או לתת להם תשומת לב עודפת, בהתאם לאופי שלנו. כאשר אנשים אחרים מביטים בנו הם מביטים בנו כמכלול שלם, ומוסיפים לכך את הפרשנות שלהם על פי ניסיון החיים שלהם. בהמשך לכך, יש משמעות גדולה יותר לתמונה בה אתם מצויירים מאשר לתמונה בה אתם מצולמים. כאשר מישהו מצייר אתכם, אתם למעשה מקבלים את ההזדמנות לראות איך אנשים אחרים רואים אתכם, מה הם רואים בכם, לאילו חלקים הם שמים לב יותר, ולאלה חלקים הם לא שמים לב. בדרך כלל, כל אדם שמציירים אותו, יביט מייד בתמונה ויגיד שזה מזכיר אותו אבל זה לא הוא, אבל הסובבים אותו שמביטים בתמונה אומרים שזה בדיוק הוא. תוכלו לבקר באתר מדהים ולצפות בסרטונים כיצד זה יהיה גם באירוע שלכם אם תזמינו קריקטורות לאירועים.

לראות את עצמך כפי שאחרים רואים אותך

הסיבה לכך היא שאנחנו רגילים לראות את עצמנו בצורה מסויימת שלאו דווקא תואמת לצורה בה אחרים רואים אותנו. אם מעניין אתכם לבדוק איך אחרים רואים אתכם, תוכלו להזמין קריקטורה אישית. במסגרת קריקטורה אישית תוכלו לבקש קריקטורה אחת שתצייר אתכם בדיוק כפי שאתם ללא הומור, וללא אלמנטים משעשעים, ולאחר מכן תוכלו לבקש גרסה נוספת של קריקטורה אישית שבה אתם מתוארים בצורה משעשעת והומוריסטית. בגרסה המשעשעת, הקריקטוריסט בעצם לוקח חלקים בולטים בגופכם, ומגזים אותם. כך למשל, אם יש לכם עיניים מאוד יפות, הן יתפסו נתח מאוד גדול בציור, ואם יש לכם אף גדול, גם הוא יתפוס נתח גדול בציור. הקריקטורה תוכל לסייע לכם לראות מה רואים בכם אחרים, למה הם שמים לב ולמה לא. פרט לכך שזה יוכל להשפיע על תפיסת עולמכם, תוכלו גם לתלות קריקטורה אישית שלכם על קיר הסלון.
http://www.caricature-ben.co.il/
גרפיקה ועיצוב לציור קריקטורות

איורי קריקטורות בגרפיקה ועיצוב קורסי פוטושופ

קריקטורות לאירועים איור וגרפיקה ממוחשבת

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811