מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

רקעים בפוטושופ לאלבומים דיגיטליים מדריכים דוגמאות

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> רקעים בפוטושופ לאלבומים דיגיטליים מדריכים דוגמאות

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

רקעים בפוטושופ לאלבומים דיגיטאליים- מדריך ודוגמאות

בכל בתי הספר לגרפיקה ניתן כיום למוד את תוכנת פוטושופ או במסגרת לימודי עיצוב גרפי לתואר ראשון או לתעודה. אפשרות נוספת היא ללמוד את תוכנת פוטושופ בצורה פרטית של אחד על אחד באמצעות קורסי הדרכה מקצועיים שמעוברים בחינם באינטרנט. תוכנת פוטושופ מיועדת לשם עריכה גראפית ונחשבת כיום לאחת התוכנות הגראפיות הנפוצות והפופולאריות ביותר בשוק עיבוד התמונות. במסגרת לימודי עיצוב גרפי ישנה אפשרות להעמיק והתמקד בתוכנת פוטושופ או ביתר התוכנות הגרפיות השימושיות.

לימודי תוכנת פוטושופ בחינם און ליין

בסרטון הנוכחי נלמד יחד כיצד ליצור רקעים מרשימים ומעוצבים לאלבומים דיגיטאליים באמצעות תוכנת פוטושופ והכלים המתקדמים שהיא מציעה. הסרטון פונה הן אל מתחילים ללא שום רקע וידע קודם בתוכנת פוטושופ והן למתקדמים או לאנשים שיצא להם לעבוד בעבר עם התוכנה. הסרטון מדריך אתכם שלב אחר שלב וניתן לחזור אחורה במקרה של אי הבנה כזו או אחרת. באתר הבית של מכללת סולו, ניתן להתרשם משורה ארוכה של סרטונים ומדריכים מקצועיים ללימודי תוכנת פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין וכן הלאה.

גרסאות מתקדמות של תוכנת פוטושופ

אחד מהשימושים הנפוצים ביותר של תוכנת פוטושופ נעשה על ידי צלמים מקצועיים שנדרשים לבצע אי אלו תיקונים בתמונות אשר צולמו בשעת פיתוח הפילם. לתוכנה קיימות כיום מספר גרסאות שונות כאשר הגרסא העדכנית והחדישה ביותר פוטושופ 5CS זוהי הגרסה מספר שתים עשרה וכוללת את מרב הכלים שנמצאו בגרסאות התוכנה הקודמות. במילים אחרות בגרסא העדכנית של התוכנה ניתן ליהנות מכל כלי הבסיסי של התוכנה שהיו מצויים בגרסאותיה הקודמות וניתן לעשות בהם שימוש לביצוע של תיקונים.
כלי התוכנה
תוכנת פוטושופ בגרסאותיה החדשות מציעה בנוסף כלים יותר מתקדמים לעריכת גרפיקה למשל בשלושה ממדים וכן לעריכת וידאו. ניתן ללמוד בצורה ממוקדת עריכת ודאו במסגרת לימודי עיצוב גרפי למי שמתעניין בכך. עם התפתחות הטכנולוגיה בתחום, התוכנות המשלימות החלו גם הן להתפתח במהרה וכיום הן מיישרות קו כדי להעניק מענה הולם עבור מגוון רחב של צרכים ברמה האיכותית והמקצועית ביותר. תוכנת פוטושופ כוללת מגוון כלים בתחום הגרפיקה המתקדמת ובתחום של עיבוד ובניית תמונות. 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811