מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

שילובים בין תמונות מדריך פוטושופ

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> שילובים בין תמונות מדריך פוטושופ

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :
 

מדריך שילובים בתמונות בפוטושופ
 

כאשר אנחנו רוצים לשלב תמונות ולהפוך אותם לתמונה אחת דרך תוכנת הפוטושופ עלינו לעבור כמה שלבים כדי שנצליח להגיע לתוצאה סופית טובה. ישנם כמה דרכים שנוכל לעשות על מנת שנצליח לשלב בכמה תמונות שנרצה, נוכל לשלב אפילו 3 תמונות כדי ליצור מצב של תמונה יחידה דרך התוכנה החדשנית והמובילה בתחום הגרפיקה. הפוטושופ עוזר לנו לעבד את התמונות שאיתם נרצה לשלב בתוך הקובץ ולתת לעבודה להיות חלקה ובאיכות טובה. כדי להשתמש בטכניקות אלה עלינו להיות בעלי ידע גבוה וכישרון בעבודה על התוכנה ולהתאים את המידות לפי סוגי העבודה. פוטושופ נחשבת כאחת התוכנות הכי יוקרתיות ובעלות שם טוב ונפוץ בכל העולם ובארץ ומיליוני מעצבים גרפיים עובדים בתוכנה כדי ליצור כול מיני סוגי עבודות ובמיוחד עבודות של שילובי תמונות ואפקטים שונים עבור המוצר שהם מייצרים במשרה שלהם. עבודה זאת הינה עבודה פשוטה וקלה לכל מעצב או גרפיקאי העוסק בתחום ובכל מה שקשור לתוכנה עצמה.
שילוב בין תמונות באלבום דיגיטלי

איך נשלב תמונה בתמונה אחרת ?

כדי לשלב תמונה ניצור מספר שלבים שונים בתוכנה עד שנגיע לאותו מצב שאנחנו רוצים. הדבר יעשה לאט דרך התוכנה. כאשר אנחנו רוצים לשלב תמונה בתמונה אחרת אנחנו נדאג קודם כול שיהיה לנו קבצי תמונות במחשב ואז נבחר אם זה 2 תמונות או 3 כדי להעלות בתוכנת הפוטושופ וליצור תמונה אחת ויחידה. אופן ההתחלה נבחר תמונה ונעלה אותה בתוכנה נחבר את שתי התמונות בקובץ חדש ואז נעתיק את התמונה ונדביק בשכבה חדשה שאיתה נקבל מידות תואמות לאותם תמונות שנשים בקובץ שפתחנו, לאחר מכן לוקחים תמונה אחרת מסמנים את כול השטח מעתיקים ומדביקים ושוב בשכבה חדשה לגמרי. כרגע התמונות נמצאות באותו קובץ והמשך הפעולה זה ליצור שכבה ומסכה לשכבה עליונה אחר כך בוחרים מסרגל כלים שמאלי את הגרדיאנט והוא צריך להיות כולו בצבע שחור לבן שנותן רקעים לתמונות שהדבקנו בקובץ עצמו וחיברנו כדי שתצא תמונה יחידה. טכניקה זו היא פשוטה ובסיסית לשימוש בשילובי תמונות שונות בתוכנה.
מדריכים לשילובי תמונות

איך זה יכול לעזור בעיצוב גרפי?

שילוב התמונות דרך הפוטושופ יכול לעזור לעיצוב גרפי כחלק מהעבודה בתחום דרך התוכנה, חלק מהנושא זה מה שתלמדו בקורס ואנחנו כיום עוסקים בו כחלק מעיצובים של כול מיני כרטיסים , הזמנות ועוד תכנים. דרך שילוב התמונות והאפקטים בתוכנה ניצור עיצובים מושלמים ואיכותיים.

 


 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811