מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

שילוב אומנות בעיצוב אתרים

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> שילוב אומנות בעיצוב אתרים

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :
 

שילוב אומנות בעיצוב אתרים

עד כמה ניתן להתייחס לתחום של עיצוב אתרים כאל תחום אומנותי, כאל אומנות? האם מעצב גרפי הוא גם אמן? האם אמן יכול להיות מעצב גרפי? ובכן, אומנות הוא מונח שניתן להגדיר באין ספור דרכים ואופנים, אבל בסופו של דבר, יצירת אמנות משקפת שילוב יוצא דופן של כשרון ורמה מקצועית, שילוב שיכול להפוך כל עבודה ליצירת אמנות. ההבדל המרכזי בין אמן ובין מעצב גרפי הוא שאמן מבצע את עבודתו בשם האמנות, ומעצב גרפי מבצע את עבודתו בשם המקצוע, במטרה ליצור יצירת אמנות.

לא רק כשרון, גם ידע מקצועי

עיצוב גרפי דומה במובנים רבים לעולם האמנות, הן ברמה הקונספטואלית והן ברמה הפרקטית. יחד עם זאת, לא כל עבודת עיצוב גרפי יכולה להיחשב ליצירת אמנות. אמן עיצוב גרפי הוא מעצב גרפי בעל כשרון יוצא דופן ויכולת מקצועית יוצאת דופן, באופן שמאפשר לו ליצור עיצובים גרפיים בסטנדרטים גבוהים הרבה יותר מן המקובל, כאלה שניתן לצפות בהם ולחוש את הכשרון בוקע מבעד לדף, או במקרה של עיצוב אתרים, מבעד למסך המחשב.

עבודה מקצועית ברמה של אומנות

מעצב גרפי אינו חייב לעבור תהליך של לימודי אמנות כדי להפוך לאמן. השאלה היא האם אומן העוסק בציור יכול להיות גם מעצב גרפי, והתשובה על כך אינה חד משמעית. בעוד שהדעה הרווחת היא שאמנות היא בעיקר כשרון, הרי שבפועל כל מקצוע, בין שמדובר על מעצב גרפי ובין שמדובר על צייר, דורש רמה גבוהה של ידע מקצועי ספציפי בתהליך העבודה הרלוונטי. הצייר מביא איתו את הכשרון שיכול לספק לו יתרון משמעותי ברכישת מקצוע העיצוב הגרפי, אך יהיה עליו להשלים את הכשרון הזה בלימודים מקצועיים בתחום העיצוב הגרפי.

לימודי אמנות כנקודת כניסה אל עולם העיצוב הגרפי

הדברים נכונים גם בכיוון ההפוך. מעצב גרפי שעבר הכשרה מעמיקה בתחום העיצוב הגרפי יידרש לעבור תהליך של לימודי אמנות כדי לרכוש את הידע המקצועי שיאפשר לו להפוך לצייר. בשורה התחתונה, אם אתם מתעניינים באפשרות של לימודי אמנות ושוקלים את האפשרות של שכפול היכולות שתרכשו במסגרת לימודים אלה אל עולם קידום האתרים והעיצוב הגרפי, לימודי האמנות בהחלט מעניקים לכם נקודת פתיחה שאי אפשר להתעלם ממנה, ושתאפשר לכם לעסוק גם בתחום של עיצוב גרפי לאחר שתשלימו את הידע המקצועי הנדרש.

העצמת הכשרון והשלמת הפערים המקצועיים

יחד עם זאת, לימודי אמנות לכשעצמם אינם מכשירים אתכם להיות מעצבים גרפיים. פערי הידע שיהיה עליכם להשלים הם בעיקר סביב הנושא של הכרת תוכנות העיצוב הגרפי, הכרת טכניקות מובנות לעיצוב גרפי, היכרות עם עולם עיצוב האתרים ושפות העצוב כמו CSS, HTML ותוכנות גרפיות כמו פוטושופ. לימודי אמנות יאפשרו לכם לבנות ולהעצים את הכשרון האישי שלכם, ובהמשך לכך תוכלו להשלים את ההשכלה הרשמית בתחום של עיצוב גרפי כדי לשכפל את יכולותיכם לעבודה בתחום זה.

 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811