מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

שימו לב 10 מדריכים לפוטושופ למתחילים כנסו:מיזוג ריכוך תמונות מסגרות עיטורים פתיחת מסמך

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> שימו לב 10 מדריכים לפוטושופ למתחילים כנסו:מיזוג ריכוך תמונות מסגרות עיטורים פתיחת מסמך

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

שימו לב! 10 מדריכים לפוטושופ למתחילים, מיזוג, ריכוך תמונות, מסגרות, עיטורים, פתיחת מסמך.

בסדרת הסרטונים שלפניכם תוכלו ללמוד על כמה כלים ועל כמה אופציות שתוכנת פוטושופ מאפשרת. פוטושופ היא תוכנה לעיבוד תמונות, תוכנה בה עושים שימוש תדיר צלמים וגרפיקאים, תוכנה שיש לה היום לא מעט יכולות והיא כל הזמן משתדרגת ונהיית לתוכנה משוכללת יותר וטובה יותר. בסרטונים שלפניכם תוכלו ללמוד איך מרככים תמונות, איך מוסיפים עיטורים ומסגרות לתמונות, ואיך ממזגים בין תמונות. אך לפני הכול אתם צריכים לדעת איך לפתוח מסמך ואיך לעשות את זה בצורה נכונה ומהירה. הסרטונים הינם פשוטים ומוסברים היטב והם מיועדים הן למי שכבר יש לו מושג בפוטושופ והן למי שאין לו שום מושג והוא מתחיל את דרכו בעולם זה, ועם הבנה של החומר כמו גם חזרה עליו ותרגול שלו, תדעו איך לעשות את הדברים בצורה נכונה, בדרך לעיצובי תמונות מרהיבות.

פתיחת מסמך

בראש ובראשונה ולפני הכול אתם צריכים לדעת איך לפתוח מסמך בצורה נכונה כך שתוכלו לעבוד ללא הפרעה. זה אומנם נראה פשוט אך חייבים לדעת לעשות את זה נכון בשביל לא להתחיל לעבוד על מסמך ולאבד אותו לאחר מכן. בסרטון יש הסבר מפורט גם על תחילתה של העבודה.

מיזוג וריכוך

מדובר כבר על כלים שהתוכנה מאפשרת בעיקר למעצבים גרפיים ולצלמים שרוצים להוציא תחת ידם עבודות מיוחדות. מיזוג תמונות כמו גם ריכוך שלהן נועד בשביל לשלב בין כמה תמונות ובשביל לטשטש את ההבדלים ביניהן. זה יכול להיות עבור תמונה אחת גדולה המורכבת מכמה תמונות, וזה יכול להיות למטרות רבות אחרות. 

עיטורים ומסגרות

עיטורים ומסגרות בתוכנת פוטושופ, יכולים לשדרג כל תמונה באשר היא. עיטורים ומסגרות מוסיפים אוירה לתמונה, ומשייכים אותה לקטגוריה מסוימת תוך כדי התכתבות איתה. כך לדוגמא מסגרת בסגנון רטרו יכולה להתאים לתמונה ישנה או תמונה שחור לבן, מה שיוסיף לתחושה הנוסטלגית.
כל מה שדרוש מכם הוא להקשיב לסרטונים הללו ולהפנים אותם, והסרטונים הללו יסייעו לכם רבות בעבודתכם עם התוכנה הטובה בעולם לעיצוב.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811