מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

שיעור אלבום דיגיטלי אפקטים לעיצוב תמונות מדריכים חינם ורעיונות

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> שיעור אלבום דיגיטלי אפקטים לעיצוב תמונות מדריכים חינם ורעיונות

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

שיעור אלבום דיגיטלי, אפקטים לעיצוב תמונות מדריכים חינם ורעיונות

אם אתם רוצים לדעת לעצב אלבומים, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם. אלבומים דיגיטליים הם משהו שכולם מכירים היום והם מחליפים את האלבומים המסורתיים שכולנו גדלנו עליהם, ובשביל לעצב אלבום דיגיטלי בצורה מקצועית צריך לדעת את הפונקציות השונות והכלים השונים שתוכנת פוטושופ מציעה. הסרטון ברור וכל מה שצריך הוא לעקוב אחריו ולראות צעד אחר צעד איך עושים את הדברים, כך שבסופו של דבר תוכלו להיכנס לעולם עיצוב האלבומים או לשפר את היכולות שלכם אם אתם כבר מכירים את התחום.

להיות מעצב אלבומים דיגיטליים

עיצוב אלבומים דיגיטליים הוא אומנות בפני עצמה והוא מקצוע לא רע בכלל וכזה שמכניס בצורה יפה במידה ויודעים לעבוד. היום כל אחד שיש לו תמונות מאירוע מסויים יכול להצטרך את השירותים שלכם בתור מעצבים אלבומים דיגיטליים, בין אם מדובר על צלם שרוצה להציע ללקוחות שלו את האופציה הזו לאחר האירוע ובין אם אלו אנשים פרטיים שרוצים מזכרת מהאירוע שלהם. יש לא מעט תוכנות חינמיות לעיצוב של תמונות אך אף אחת מהן לא משתווה ביכולות שלה לתוכנת הפוטושופ, ואם אתם רוצים להציע את השירות הזה אתם חייבים להכיר את התוכנה על בוריה. תוכנת הפוטושופ היא התוכנה המתקדמת ביותר לעיצוב של תמונות כמו גם עיצוב של אלבומים דיגיטליים, ומה שתוציאו תחת ידכם יכול להיות מדהים ומקצועי.

עשה זאת בעצמך...

אך עיצוב אלבומים דיגיטליים לא חייב להיות רק בשביל להכניס ממנו, אלא כל אחד מאתנו יכול לעשות זאת אלבום לעצמו. לכולנו יש תמונות מאירועים שונים בחיים שלנו, תקופות נפלאות שרוצים שהן תיחקקנה בליבנו לעד, או שאנו רוצים לתת מתנה למישהו אחר בדמות אלבום מעוצב. אם אתם רוצים לדעת לעצב בעצמכם את האלבומים הדיגיטליים שלכם אתם יכולים כפי שציינו לפנות לתוכנות אחרות, אך אף תוכנה לא תדע לעשות את מה שיודעת תוכנת הפוטושופ לעשות. מגוון הכלים הרחב יחד עם הקלות שבעבודה לאחר לימוד שלה יכולים ליצור לכם דברים מדהימים, ובסופו של דבר תוכלו כך לעשות עם כל קבוצת תמונות שלכם וליצור לעצמכם מזכרות קטנות מהחיים ומה שיש בהם. אם תרצו תוכלו כמובן להדפיס את האלבומים הללו מה שיכול להיות עוד יותר מיוחד ויותר מרגש, ואם לא, תוכלו תמיד להשאיר אותם בתור קובץ של אלבום אליו תוכלו להיכנס תמיד וליהנות. 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811