מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

שיעור מדריך שילובים בין תמונות בתוכנת בפוטושופ למתחילים מדהים

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> שיעור מדריך שילובים בין תמונות בתוכנת בפוטושופ למתחילים מדהים

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

מדריך שילובים בין תמונות בתוכנת פוטושופ למתחילים – מדהים!

תוכנת פוטושופ היא תוכנה שכל אחד צריך ללמוד אותה, בין אם הוא איש מקצוע בתחום העיצוב ובין אם לא. השימושים בה רבים והיכולות שלה מדהימות, ובסרטון זה תלמדו איך לשלב בצורה הטובה ביותר בין תמונות בתוכנת פוטושופ ואיך לעשות את זה נכון. לשילובים בין תמונות יש משמעות מכרעת באיך שהן ייראו, ומעבר לפן הוויזואלי – עיצובי צריך גם לדעת לעשות את זה כמו שצריך בפן הטכני. ההסבר בסרטון זה פשוט וקל להבנה וכל מה שצריך הוא להבין וליישם את הנלמד, וזה יכול גם להיות פתח למי שעוד לא נחשף ליכולות ולכלים שמציעה  תוכנת הפוטושופ והוא יכול להתאהב בה בקלות. 

מהי תוכנת הפוטושופ...

תוכנת פוטושופ היא תוכנה שפותחה על ידי חברת אדובי, ובראשיתה היא היתה תוכנה שיודעת לבצע כמה תיקונים ספציפיים בתמונות, אך היום היא בעלת יכולות מרשימות ומרחיקות לכת. היום עם תוכנת הפוטושופ ניתן לעשות כמעט כל דבר בתחום העיצוב, ולא לחינם היא נחשבת התוכנה הפופולארית ביותר בקרב מעצבים וצלמים. התוכנה משתדרגת כל הזמן, והיא מתעדכנת אחת לתקופה, ומי שעוסק בתחום ועושה שימוש תדיר בה, צריך להתעדכן בשינויים ובעיקר בשדרוגים שיש לתוכנה. 

לקחת תמונה רגילה ולהפוך אותה למדהימה על ידי שילובה עם אחת אחרת.

אם אתם רוצים ליצור סדר כרונולוגי בתמונות שלכם, אם אתם עושים עיצוב דיגיטלי לתמונות ואם הן מיועדות לאלבום, לשילוב של התמונות תהיה משמעות מכרעת באיך שהן תיראנה. תמונה יכולה להיות סתמית וללא עניין מיוחד כשהיא עומדת בפני עצמה, ויכולה להפוך למיוחדת כשהיא משולבת עם תמונה אחרת. שילוב בין תמונות יכול לספר סיפור, ויכול להפוך שיממון לעניין רב, והבנה איך עושים את זה בצורה מיטבית, כזו שלא תפגע באף אחת מן התמונות יכולה לספק יכולות טובות.
מי צריך את זה?
מעבר לאנשים רגילים שמעוניינים להיכנס לעולם העיצוב, או רוצים לעצב לעצמם אלבומים דיגיטליים או כל דבר אחר, ומבינים שלתוכנות האחרות אין מה להציע כמו שיש לפוטושופ להציע, יש שני סוגים של מקצועות שהם עושים את השימוש הרב ביותר. יש את הצלמים שמתקנים תמונות שהם צילמו או שמוסיפים להן אפקטים מיוחדים, ויש את המעצבים הגראפיים שתוכנת הפוטושופ היא הכלי עבודה מספר 1 שלהם.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811