מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

שיעור על אפקטים מגניבים בפוטושופ חובה לצפייה מדריכים צעד אחר צעד חינם

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> שיעור על אפקטים מגניבים בפוטושופ חובה לצפייה מדריכים צעד אחר צעד חינם

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

שיעור על אפקטים מגניבים בפוטושופ, חובה לצפייה! מדריכים חינם צעד אחר צעד.

אם אתם רוצים להכיר יותר את תוכנת הפוטושופ, בין אם אתם אנשי מקצוע בתחום העיצוב, צילום וכדומה, אתם בכיוון הנכון. עם כל הכבוד לתוכנות האחרות שנוגעות לעיצוב, בין אם מדובר על תוכנות אחרות של חברת אדובי כמו אילוסטרייטור, אינדיזיין ובטח כשמדובר על התוכנות החינמיות שצצות כל הזמן כמו פטריות אחרי הגשם, אף אחת מהן לא דומה ולא תדמה לתוכנת הפוטושופ עם היכולות שלה. תוכנת פוטושופ היא התוכנה המתקדמת ביותר בעולם בתחום עיצוב וליטוש תמונות, יצירת אפקטים ותיקון של תמונות שונות. בסרטון שלפניכם תוכלו לצפות בהסברים על אפקטים מגניבים שמציעה תוכנת הפוטושופ, אפקטים שאין בתוכנות אחרות, ואתם יכולים לעשות שימוש בהסבר לעצמכם ולעבודה שלכם או סתם בשביל ללמוד עוד משהו. התרגול חשוב מאין כמוהו ובסופו של דבר ללא תרגול יהיה לכם קשה מאוד להפנים את החומר, אז אם לא לתרגל ברציפות אז לפחות כדאי להיכנס לסרטון הזה כמו גם לסרטוני אחרים מידי פעם ולצפות בהסברים.

מי צריך אפקטים בתמונות?

אפקטים בתמונות צריכים קודם כל אנשי מקצוע. צלם לדוגמא שרוצה שהלקוחות שלו יהיו מרוצים מהעבודה שלו, יכול לקחת כמה מהתמונות וליצור הן בעזרת פוטושופ אפקטים ייחודיים ומעניינים. כך הלקוחות שלו יראו שהוא עושה להם מעבר למה שסוכם וכך הוא יחזק את מעמדו כנותן שירות מצוין גם ללקוחות פוטנציאליים כדאי להראות צילומים מיוחדים שעברו עיבוד בפוטושופ ויש בהם אפקטים מיוחדים ומגניבים, מה שיכול בהחלט לשכנע ולהגדיל את הסיכוי לעבודות נוספות. צלם יכול גם להציע אלבומים מעוצבים כשירות או כבונוס, ויכול כך להגדיל את הרווחיים שלו.
עוד מקצוע שעושים בו לא מעט שימוש בתוכנת הפוטושופ בכלל ובאפקטים שלה בפרט הוא העיצוב הגרפי. עיצוב גרפי הוא מקצוע שעובד בעיקר מול מפרסמים או כל אחד אחר שצריך גרפיקה מקצועית, ועם אפקטים מיוחדים תוכלו לעשות המון ולהפוך כל תמונה לתמונה מרהיבה.

לשימוש עצמי...

אוהבים לצלם? כמעט כולנו אוהבים את זה, ואם אנחנו רוצים להוציא מחת לידינו או יותר נכון ממצלמתנו תמונות מיוחדות יותר, לימוד של תוכנת הפוטושופ כמו גם האפקטים השונים שהיא מציעה יכולים לתרום המון לתמונות ולתוצאה שתהיה בסופו של דבר.


 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811