מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

שכבות פוטושופ מדריך לימוד למתחילים מא ועד ת צעד אחר צעד

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> שכבות פוטושופ מדריך לימוד למתחילים מא ועד ת צעד אחר צעד

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :


 

שכבות בפוטושופ, מדריך לימוד למתחילים מא' ועד ת' צעד אחר צעד

אם אתם מתחילים את דרכם עם תוכנת פוטושופ, אתם מגלים מן הסתם כל הזמן עד כמה היא תוכנה מדהימה ולא מבינים איך לא עבדתם איתה עד היום. אם אתם מתחילים עם התוכנה אתם יכולים להיות צלמים מקצועיים שרוצים לשדרג את העבודות שלהם, יכולים להיות מעצבים גרפים שרוצים לדעת יותר, ויכולים להיות סתם אנשים מן השורה שרוצים לעבוד על התמונות שהם צילמו. הסרטון שלפניכם עוסק בשכבות, עד כמה הן חשובות ואיך עובדים איתן, סרטון פשוט וקל להבנה שכל אחד יכול להפיק ממנו תועלת. כל מה שדרוש מכם הוא הקשבה לנאמר בו וכמובן כמה שיותר לרגל את הנאמר בו, ובסופו של דבר תדעו לדעת לעבוד עם שכבות. למידה על שכבות קריטית כבר בתחילת העבודה עם פוטושופ ולכן רצוי שתראו את הסרטון עוד לפני שתרוצו לכיוונים אחרים ולכלים אחרים בתוכנה.

מה זה שכבות?

שכבות בפוטושופ כשמן כן הן, עבודה על כמה שכבות כשבסופו של דבר כולן מתאחדות. למה הדבר דומה? תארו לעצמכם שאתם עובדים על דף נייר מסויים ומציירים עליו או עושים איתו כל דבר אחר, אם עשיתם טעות קריטית במהלך העבודה עליו לא תוכלו לחזור אחורה  (אם לא תוכלו למחוק כמובן) ותצטרכו התחיל מהתחלה. אם תעבדו עם כמה שקפים וכל פעם תוסיפו עוד אחד למעלה, יהיו כמה שכבות, ואם בסופו של דבר תאחדו בין כל השקפים הם יהפכו לשקף אחד. כך עם השכבות בפוטושופ, אם אתם עובדים רק על שכבה אחת אם תעשו טעות יהיה לכם מאוד קשה לתקן אותה, אך אם על כל אובייקט או כל עבודה חשובה בקובץ תפתחו שכבה חדשה תוכלו מקסימום לאבד את שכבה הזו. חייבים לדעת לעבוד עם שכבות וזה הופך את העבודה למהירה יותר ויעילה יותר, וחייבים לדעת איך לעשות את זה נכון בשביל לנצל את האפשרות המדהימה הזו. הסרטון מסביר איך עושים את זה נכון ואיך בסופו של דבר אפשר לקבל מוצר מדהים עם עבודה נכונה בשיטה הזו.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811