מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

תוכנה לעריכת ועיצוב תמונות און ליין

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> תוכנה לעריכת ועיצוב תמונות און ליין

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :תוכנה לעריכת ועיצוב תמונות און ליין

אם אתם מחפשים תוכנת עיבוד ועיצוב תמונות, יש לכם לא מעט אפשרויות בשוק. יש אין ספור תוכנות חלקן למחשב ורובן למכשירים הניידים, תוכנות שיודעות לעבד תמונות ברמה זו או אחרת. אך אם אתם רוצים לעצב תמונות אונליין בצורה מקצועית, רוצים לקחת את התמונות שלכם כמה צעדים קדימה פוטושופ היא התוכנה אותה אתם מחפשים. פוטושופ היא התוכנה הפופולארית ביותר שקיימת בשוק, תוכנה שמיליונים עושים בה שימוש ולא בכדי... היא מציעה כלי עריכה ועיצוב רבים והיא מציעה אפקטים מרהיבים שלא קיימים באף תוכנה אחרת. לא לחינם היא בשימוש אצל כל מעצב גרפי שמכבד את עצמו, אצל כל צלם ואצל כל מי שקשור איכשהו לגרפיקה או צילום.

פוטושופ – לעבוד און ליין..

תוכנת פוטושופ המקורית היא תוכנה שעובדת אוף ליין, תוכנה שצריך להוריד למחשב ורק אז ניתן לעשות בה שימוש מה שאומר שאם אתם עובדים על מחשב אחר ואין בו את התוכנה לא תוכלו לעצב בו. אך היום בעידן אחסון הענן ובעידן בו הכול הופך להיות און ליין והמחשב הוא רק אמצעי להגיע לכל מה שבאוויר, אך טבעי הוא הדבר שפוטושופ תציע גם גרסה און ליין. ואכן, לפוטושופ יש גרסה און ליין, גרסה שדורשת מכם אך ורק מחשב, חיבור לאינטרנט, שם משתמש וסיסמה ותו לא. תוכלו לעשות שימוש בתוכנה הזו מכל מקום שהוא ואתם לא צריכים להיות מקובעים למחשב אחד.

דוגמאות לשימוש בפוטושופ און ליין

תוכנה לעריכת ועיצוב תמונות און ליין ברמה גבוהה היא רק פוטושופ אם כן, וניתן לעשות בה שימושים רבים. נניח שנסעתם לצלם ולסקר אירוע כלשהוא בחו"ל ומסיבה כלשהיא לא לקחתם את המחשב שלכם. צילמתם תמונות מצוינות ואתם רוצים לשלוח אותן למערכת בה אתם עובדים או לפרסום בדרך אחרת, אך יש כמה תמונות שמצריכות עוד עבודת עריכה קטנה עליהן. עם פתרון כמו פוטושופ און ליין אתם יודעים שכל מה שאתם צריכים הוא מחשב וחיבור לאינטרנט ואלו אלמנטים שקל מאוד להשיג, וכך תוכלו לעבוד על התמונות הללו מאיפה שאתם נמצאים ומכל מחשב. אם אתם מעצבים גרפיים ואתם נדרשים לעמוד בדד ליין לחוץ לעבודה מסוימת אך המחשב שלכם נשלח לתיקון לכמה ימים, זה יכול לפגוע לכם משמעותית בפרנסה. בדיוק בשביל זה יש תוכנה לעריכת ועיצוב תמונות און ליין הלא היא פוטושופ, והיא תציל אתכם ותאפשר לכם לעבוד על הפרויקטים שלכם ללא חשש.

פוטושופ הייתה וכנראה גם תהיה תוכנת עריכת ועיצוב התמונות הטובה ביותר בעולם. זו תוכנה שאין לה תחליף, תוכנה עם המון כלים שיכולים לשמש כל אחד בין אם הוא חובבן ובין אם הוא איש מקצוע בתחום. לימוד של התוכנה יפתח בפניכם עולם שלם של אפשרויות, עולם שלם של עיצוב ועריכה ברמה גבוהה.

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811