מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

תוכנה לעריכת ספר

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> תוכנה לעריכת ספר

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

תוכנה לעריכת ספר

אדובי היא חברת תוכנות הגרפיקה הגדולה והמתקדמת ביותר בעולם, וכנראה שמיליוני משתמשים לא טועים. היא החברה שעומדת מאחורי תוכנות כמו פוטושופ, אילוסטרייטור, דרימוויבר ואינדיזיין והאחרונה היא תוכנת ההוצאה לאור הטובה ביותר שקיימת. אין היום עורך ספרים או עורך עיתונים שלא יודע איך לעבוד עם התוכנה, מכיוון שהיא מציעה כל כך הרבה למשתמשים בה עד שאי אפשר בלעדיה. עד לפני כמה שנים התוכנה לא הייתה תומכת בעברית אך היום היא מספקת תמיכה מלאה בשפה שלנו כך שגם הישראלים נהנים ממנה באופן מלא. אם אתם מחפשים תוכנה לעריכת ספר עבורכם או שאתם רוצים להתמקצע בתחום ולהתפרנס ממנו, אתם חייבים להכיר את תוכנת אינדיזיין. זו היא תוכנה פשוטה יחסית להבנה ולעבודה עמה והיא כלי ראשון עבור מי שעוסק בתחום.
תוכנה לעריכת ספר

מהן התכונות הבולטות שלה? INDESIGN ADOBE CC

לאינדיזיין יש כמה תכונות בולטות שכדאי לשים אליהן לב, אלו שהופכות אותה לתוכנה הראשונה לעריכת ספרים. ראשית, עריכת ספר דורשת עבודה על מספר קבצים בו זמנית, ולא רק עבודה בו זמנית אלא עבודה על אותן הגדרות צבעים והגדרות אחרות. אינדיזיין מאפשרת לעשות זאת בצורה קלה כך שניתן לשמור על השפה העיצובית של הספר לכל אורכו, וניתן אף למספר את העמודים בספר בצורה קלה בשביל לשמור על סדר כרונולוגי רציף. שנית, היא מאפשרת לעשות שימוש בפונטים מתקדמים. היום שלא כמו בעבר עריכה של ספרים דורשת את כל קשת האפשרויות מבחינת פונטים ואינדיזיין מספקת את זה. שלישית, היא מאפשרת לייבא מלל שכבר נכתב בתוכנות אחרות כך שאם כתבתם את הספר על קובץ וורד פשוט יהיה קל מאוד להעביר את המלל הזה לתוך תוכנת אינדיזיין. עוד תכונה בולטת שמספקת תוכנת אינדיזיין היא היכולת לייבא אליה תמונות בכל פורמט שהוא מכל מקום. למעשה לא רק תמונות פשוטות בפורמטים המקובלים אלא אפילו קבצים שעובדים עליהם כרגע בפוטושופ ניתן לייבא בלי לאבד את השקיפות שלהם. בנוסף, כל אובייקט יכול להיות מעוצב על ידי גרפיקות מתקדמות כך שהספר יכול להיראות מצוין ובעיקר מקצועי.

שילוב של פוטושופ עם אינדיזיין

אינדיזיין היא אומנם תוכנה לעריכת ספר שחייבים להכיר אך אם כבר עוסקים בכך אי אפשר שלא לדבר על פוטושופ ועל השילוב ביניהן. פוטושופ היא תוכנת עיבוד ועריכת התמונות המתקדמת ביותר בעולם, תוכנה שגם לה יש מיליוני משתמשים שעושים בה שימוש לצרכים שונים בתחום עיצוב התמונות. בספרים רבים יש לא מעט תמונות ואת התמונות הללו צריך לעצב, ועם שילוב נכון של עבודה עם פוטושופ יחד עם אינדיזיין ניתן לקבל תוצאות מדהימות. ניתן לעבוד על מסמך אינדיזיין ובמקביל לעבוד על קובץ בפוטושופ ולייבא את האחרון אל תוך אינדיזיין ולקבל את התוצאה הרצויה – ספר ערוך בצורה מוקפדת ובעיקר מקצועית.

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811