מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

תוכנה תיקון תמונה מפוקסלת בפוטושופ

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> תוכנה תיקון תמונה מפוקסלת בפוטושופ

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

תיקון תמונה מפוקסלת בתוכנת פוטושופ

ישנו בלבול רב כיום באשר לקהלי היעד המתאימים עבור לימודי תוכנת פוטושופ. מעצבי פנים לדוגמא לא ממש יודעים האם לימודי התוכנה מתאימים או מיועדים לצרכיהם והאם הם יוכלו לספק להם תרומה ממשית במסגרת העבודה. השאלה האם לימודי תוכנת פוטושופ אכן מסוגלים לספק מענה לדרישות של מעצבי פנים או אדריכלים למשל, או לחילופין מדובר בלימודים שקהל היעד העיקרי שלהם הוא גרפיקאים או מעצבים גרפיים בלבד, היא מרכזית ומחייבת הסברים מפורטים. 
קהלי יעד
ראשית נתחיל ונאמר כי לימודי פוטושופ מסוגלים לספק ארגז כלים אפקטיבי עבור מגוון רחב של צרכים וכתוצאה מכך לא ניתן לומר כי לימודי התוכנה מיועדים אך ורק לגרפיקאים או מעצבים גרפיים. לימודי פוטושופ מסוגלים לתת לכל אחד כלים נהדרים שבהם הוא יעשה שימוש נרחב בדיוק כשם שכל גרפיקאי, מעצב פנים, אדריכל, מעצב תעשייתי או מעצב אלבומים דיגיטאליים נעזר בתוכנה בהיקפים גדולים. מה שעומד בבסיס הלימודים של תוכנת פוטושופ הוא למעשה הרעיון שכל אחד יכול להפיק תועלת מהיכרות מעמיקה עם יכולותיה של התוכנה.

כיצד ללמוד את התוכנה?

כל אדם מן השורה יכול להיעזר בלי התוכנה על פי הצרכים האישיים שלו. ישנן כמה אפשרויות ללמוד את התוכנה. אפשרות אחת היא ללמוד פוטושופ במסגרת מסלול לימודים שמוצע על ידי מוסדות אקדמאים ומכללות שונות שמספקים מגוון קורסים ללימודי התוכנה, חלקם מיועדים למתקדמים וחלקם למתחילים. אפשרות אחרת היא ללמוד את התוכנה על ידי תארי אינטרנט שונים שמספקים את כל הידע הדרוש ואת ההכוונה המקצועית ליישומו המעשי בשטח. מדובר למעשה בסרטוני הדרכה שמועברים על ידי מורים מקצועיים השולטים לגמרי בפוטושופ.

פוטושופ לכולם!

באתרי האינטרנט השונים ניתן להתרשם ממגוון שיטות לימוד יסודיות שמתאימות את עצמם ליכולות ולצרכים המשתנים של כל תלמיד בהתייחס לתוכנת פוטושופ. כך למשל רופאים שמעוניינים ליצור הדמיה של אף לאחר ניתוח פלסטי או בעלי מקצוע בתחום עיצוב גינות שנדרשים לספק ללקוח הדמיה לגבי חזותה ותפקודה העתידי של הגינה, לימודי תוכנת פוטושופ יכולים לסייע להם בצורה משמעותית ונרחבת. שיטת הלימוד המסופקת באינטרנט מסוגלת להעניק לכל אחד את מלוא הכלים הנדרשים על מנת לבצע הדמיות אלו בצורה פשוטה ואמינה ביותר. 
 
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811