מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

תוכנת ציור לילדים

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> תוכנת ציור לילדים

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :


 

תוכנת ציור לילדים

כל מי שיש לו ילדים יודע שאחד הדברים הכי קשים הוא להעסיק את הילדים בזמנים שאין להם מסגרת מסודרת. זה יכול להיות אחר הצהריים וזה יכול להיות בסוף השבוע וכמובן בחופשות יזומות של משרד החינוך או הגופים בהם יש את מוסדות הלימוד של הילדים. להעסיק ילדים יכול להיות לא פשוט ויכול להיות גם יקר, והורים מחפשים כל הזמן איך לעשות את זה בתקציב שפוי ועם כמה שפחות מורכבות. אחת האופציות הטובות ביותר היא לתת לילדים לצייר, אך לא סתם לצייר אלא לצייר באופן דיגיטלי. מה זה אומר? זה אומר לצייר עם תוכנת ציור לילדים ותוכנה כזו היא אילוסטרייטור.
תוכנת ציור לילדים

מהי אילוסטרייטור?

אילוסטרייטור היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברת התוכנות הפופולארית ביותר בעולם זו שפיתחה גם את פוטושופ, אינדיזיין ואחרות. אילוסטרייטור היא תוכנה שנמצאת בשימוש של מעצבים גרפיים בעיקר אך היא גם תוכנת ציור מצוינת שיכולה להיות מעניינת מאוד עבור הילדים שלכם. אילוסטרייטור היא גם תוכנה וקטורית אשר בניגוד לתוכנת פוטושופ היא לא עושה שימוש בפיקסלים ולכן ניתן להדפיס את הקבצים שעובדים עליהם בתוכנה הזו בלי הגבלה. אם אתם צריכים לתלות שלט חוצות ענקי לא תוכלו לעשות את זה עם תוכנת פוטושופ לצורך העניין, תוכלו לעשות את זה רק עם תוכנת אילוסטרייטור, תוכנה גרפית מצוינת.
תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנת ציור לילדים

איך הילדים יוכלו לצייר?

כפי שציינו תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנת ציור לילדים בין השאר. היא תוכנה שכל מה שצריך הוא שהיא תהיה על המחשב ותוכלו לתת לילדים לצייר עמה. ילד שיש לו אוריינטציה למחשבים ויכול גם ללמוד קצת לבד, יגלה אין ספור כלים שימושיים אשר יאפשרו לו לצייר בצורה מתקדמת הרבה יותר. אילוסטרייטור היא תוכנה בה עושים שימוש גם לא מעט גרפיקאים מה שאומר שניתן לקחת את זה עוד צעד אחד קדימה, ואנחנו ההורים למצוא תמונות ולהפוך אותן לציורים. כך הילדים יוכלו ליהנות מהדמויות האהובות עליהם ויוכלו לצייר על הדמויות הללו ובתוכן. אילוסטרייטור היא אם כן תוכנת הבחירה כשמחפשים תוכנת ציור עבור הילדים.
תוכנת ציור לילדים

לאפשר לילדים ללמוד

אילוסטרייטור כתוכנת ציור לילדים מאפשרת לא רק להעסיק את הילדים מתי שאין מה לעשות איתם אלא גם מאפשרת להם ללמוד, לפתח את היכולות הטכניות שלהם ואת המחשבה שלהם. אילוסטרייטור היא תוכנה בה יש לא מעט כלים וניתן ללמוד את הכלים הללו ולתרגל אותם לא מעט. בעידן הטכנולוגי המתקדם בו אנו חיים רכישת מיומנויות שונות לילדים שלנו רק תעשיר את העולם שלהם ותאפשר להם לעשות יותר, ואנו ההורים נהנה גם משקט וגם מלמידה פורייה של הילדים. אם אתם מתלבטים באיזו תוכנת ציור לבחור עבור הילדים שלכם, אילוסטרייטור היא התוכנה אותה אתם מחפשים, תוכנה באמצעותה ניתן לצייר וניתן ללמוד בה לא מעט.
אילוסטרייטור היא תוכנה בה יש לא מעט כלים

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811