מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

תוכנת צייר

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> תוכנת צייר

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :


תוכנת צייר

מי מאתנו לא עושה שימוש בתוכנת הצייר הפשוטה והבסיסית במחשב שלנו. תוכנת צייר נועדה בבסיסה לסייע בביצוע פעולות פשוטות של שינויים קלים במסמכים או בתמונות, וניתן עם תוכנה זו לחתוך חלק מן התמונה, להדגיש בה אלמנטים או טקסט מסוים, לשנות אותה מעט באופנים שונים ולעשות עמה כמה מניפולציות בסיסיות. תוכנת צייר טובה לכל אחד ויש גם תוכנות כאלו למכשירים הניידים שמגיעות בצורת אפליקציות, אך אם אתם רוצים לעשות שימוש בתוכנה כזו קצת מעבר, אם אתם רוצים באמת לעצב איתה אתם צריכים את תוכנת אילוסטרייטור שתהיה אצלכם במחשב. תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה בעלת לא מעט כלים אך היא פשוטה להבנה וללימוד שלה.
תוכנת צייר

ציור דיגיטלי

יש לא מעט אנשים שיודעים לצייר, אך חלק ניכר מהם עושים את זה על דף נייר. היום בעולם הדיגיטלי ניתן לצייר על המחשב ולעשות את זה לא פחות טוב אם לא יותר. היום ניתן לקחת גם תמונה מסוימת ולהפוך אותה לציור, תמונה שניתן יהיה בפורמט החדש שלה לשנות אותה עוד יותר, וזה מה שעושים לא מעט קריקטוריסטים. הם לוקחים תמונה של דמות, הופכים אותה לציור באמצעות תוכנת אילוסטרייטור ולאחר מכן הם מתחילים לעבוד על התמונה. אך מה היא בכלל תוכנת אילוסטרייטור ולמה כדאי להכיר אותה?
ציור דיגיטלי

תוכנת אילוסטרייטור

אילוסטרייטור היא תוכנה מבית חברת אדובי. חברת אדובי היא חברת תוכנות הגרפיקה המצליחה ביותר בעולם כשתוכנת הדגל שלה היא פוטושופ אותה כולם מכירים. אילוסטרייטור היא תוכנה שנמצאת בשימוש אצל מעצבים גרפיים, תוכנה עמה ניתן ליצור לוגואים, ניתן ליצור תלת ממד, וניתן להפיק עוד גרפיקות שונות. אילוסטרייטור היא תוכנה וקטורית, תוכנה אשר אינה עובדת על פיקסלים ולכן היא כל כך מבוקשת בעיקר כשצריך להדפיס קובץ מסוים להדפס גדול. עם פוטושופ אי אפשר לעשות את זה מכיוון שהיא תוכנה שעובדת על פיקסלים, ופיקסלים אי אפשר להגדיל כמה שרוצים. אז מתי עושים שימוש בזה? בהדפסים גדולים אם כן. בדרך כלל במשרדי יחסי ציבור או משרדי פרסום יהיה בזה צורך, וניתן לראות את שלטי החוצות הענקיים שחייבים להיות בשיטה הוקטורית בכדי להגיע לגודל כזה.

לעבוד עם התוכנה הטובה ביותר

רוצים לעצב תמונות, ליצור רישומים, ציורים או כל דבר אחר? יש לכם היום אין ספור תוכנות ואפליקציות כאלו שחלק ניכר מהן בחינם. אך אם אתם צריכים תוכנת צייר מקצועית, אם אתם צריכים תוכנה איכותית שתדע לעשות לא מעט דברים, תוכנה שתאפשר לכם לעבוד על קבצים ברמה גבוהה ועם כלים שונים ולהצליח להדפיס את הקבצים הללו בגדול, אילוסטרייטור היא התוכנה אותה אתם מחפשים. אילוסטרייטור היא קלה ללימוד והיא דורשת רק השקעה של זמן ומרץ. אילוסטרייטור צריכה להיות תוכנת הבחירה שלכם בכל פרויקט כזה.
לעצב תמונות, ליצור רישומים, ציורים

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811