מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

תלת מימד למתקדמים מדריכים באילוסטרייטור 3D בעברית -שיעור וידאו 2

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> תלת מימד למתקדמים מדריכים באילוסטרייטור 3D בעברית -שיעור וידאו 2

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :
3 מדריכים באילוסטרייטור למתקדמים – שיעור תלת מימד וידאו 2
הסרטון שלפניכם מסביר לכם איך עושים תלת מימד באילוסטרייטור ואיך עושים את זה באופן מדוייק. הסרטון מיועד בעיקר למעצבים גרפיים שנמצאים כבר עמוק בתחום ויודעים איך לעבוד עם התוכנה באופן בסיסי. הסרטון פשוט וקל להבנה והוא כולל הסברים מפורטים על השלבים השונים ביצירת תלת מימד, ולימוד של החומר כמו גם תרגול שלו יהפוך אתכם ממעצבים למעצבים ברמה גבוהה ומקצוענים בתחומכם. אילוסטרייטור היא תוכנת הבחירה של כל מעצב גרפי, תוכנה אשר יחד עם תוכנות כמו פוטושופ ואינדיזיין משלימה את התמונה כולה.

יצירה של עצמים תלת מימדיים

אם אתם רוצים להוסיף חיים לעיצובים שלכם, ורוצים ליצור מצג כאילו הם אמיתיים, אתם חייבים לתת להם מימד נוסף ולהפוך עצמים דו מימדיים לתלת מימדיים. תלת מימד הופך כל עצם לעצם עם נוכחות, עצם שנראה כאילו הוא יוצא מהקובץ מה שמשווה לו מראה מרשים יותר. ניתן ליישם את תלת המימד בעזרת אילוסטרייטור באנימציה וכמובן גם בלוגואים. יש שתי אפשרויות ליצירה של עצמים תלת מימדיים, עצמים שהיו עד עכשיו לדו מימדיים.
הבלטת מימד – אם אתם רוצים ליצור תלת מימד, אחת הדרכים היא פשוט הבליט מימד אחד משני המימדים שהיו עד כה. זה ייתן עומק לתמונה ויהפוך אותה ל"אמיתית" יותר.
סיבוב העצם – אם מסובבים את שלושת המימדים מקבלים גם כן תלת מימד, וזו שיטה מצויינת לעשות את זה בצורה מדוייקת ונכונה.

תוכנת אילוסטרייטור ווקטורים

לא מעט מעצבים עובדים בהתחלה עם תוכנת פוטושופ. תוכנת פוטושופ היא תוכנה מצויינת לעיצוב אך יש לה חיסרון אחד משמעותי, חיסרון שנוגע לזה שהיא תוכנה שעובדת על פיקסלים. קובץ עם פיקסלים ניתן להקטין אך אי אפשר להגדיל, ואם מגדילים אותו הוא נהיה מטושטש. לעומת אילוסטרייטור שעובדת על וקטורים אותם ניתן להגדיל בלי סוף. זה בהחלט חשוב ואף קריטי למעצבים גרפיים.
אם אתם רוצים להיות מעצבים גרפיים טובים יותר ומקצועיים יותר, זה בדיוק הסרטון בשבילכם, מדריכים אשר יתרגלו אתכם את נושא תלת המימד.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811