מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

תמונות על קנבס

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> תמונות על קנבס

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

תמונות על קנבס

מחפשים לתת מתנה ייחודית ולא שגרתית לחבר או בן משפחה? נמאס לכם לתת צ'ק או כל מתנה בנאלית אחרת? רוצים לשמח את הצד השני? יש לנו רעיון בשבילכם... תמונות על קנבס יכולות להיות מדהימות, יכולות להיות מתנה מושלמת ויכולות להיות מיוחדות. אם יודעים איך לעשות את זה נכון ואיפה להדפיס את התמונות הללו ניתן להפיק תוצאות בלתי שגרתיות. תמונות על קנבס הם משהו שכולנו שמענו עליו ובשנים האחרונות נעשה עוד ועוד שימוש בטכניקה זו להפקת תמונות. בד קנבס הוא בד אותנטי שמשדר טבעיות, בד מיוחד שעשוי מפשתן או כותנה והוא נראה מצוין.
תמונות על קנבס

מאיפה מתחילים להדפיס?

בשביל להדפיס תמונות על קנבס צריך קודם כל לעצב אותן. צריך לבחור את אלו המתאימות ביותר ולעבוד עליהן. תמונות על קנבס שיהיו מעוצבות אלו תמונות שניתן יהיה להדפיס בצורה איכותית יותר. אז מאיפה מתחילים? מתחילים עם תוכנת פוטושופ, תוכנת עיצוב ועיבוד התמונות המתקדמת ביותר בעולם, תוכנה שמספקת את כל הכלים לעיבוד של תמונות. עם פוטושופ תוכלו לתקן תמונה קיימת גם אם היא צולמה בתנאים בעייתיים ולהפוך אותה לתמונה שניתן להדפיס, וכמובן תוכלו להכניס לא מעט אפקטים מיוחדים ובלתי שגרתיים. פוטושופ היא תוכנה בה כל אחד יכול לעשות שימוש ולא חייבים להיות אנשי מקצוע מתחום הגרפיקה. כל מה שצריך הוא ללמוד את התוכנה ולתרגל אותה כמה שיותר בשביל להתמקצע בה.
קנבס שיהיו מעוצבות אלו תמונות שניתן יהיה להדפיס

הכנת קולאז' של תמונות לקנבס

פעם, קולאז' היה טכניקה שכוללת איסוף של גזרי עיתונים או גזרי תמונות והפיכתם ביחד לסיפור שמסודר בסדר כרוני. זה אומר שאם הייתם רוצים לתת מתנה לילד שמשתחרר מהצבא הייתם לוקחים תמונות שלו ממהלך השירות, מצרפים תמונה לתמונה, ומדביקים את הכול על משטח קשיח כלשהוא. היום כבר לא צריך לעשות זה, היום הכול דיגיטלי וכל מה שצריך הא לעבוד עם תוכנת פוטושופ ולעצב את הקולאז' הזה. עם פוטושופ ניתן להכין את הקולאז' במהירות על ידי הכנסת תמונות לתוכנה מבחוץ, ובסופו של דבר תתקבל התוצאה הרצויה – קובץ שמוכן להדפסה על קנבס.
הכנת קולאז' של תמונות לקנבס

להכין הכול מראש ולשלוח להדפסה על קנבאס

בעידן המודרני – דיגיטלי, אנחנו גם לא צריכים לכתת את רגלינו לחנות צילום או בית דפוס בכדי שידפיס עבורנו את העבודה. יש היום לא מעט אתרים ולא מעט חברות שעושות את זה און ליין מה שאומר שכל מה שאתם צריכים לעשות הוא להכין את התמונה העתידית על קובץ ולשלוח לאחת מהחברות או האתרים הללו, לשלם להם ותוך כמה ימים תקבלו את התמונה הביתה. היום כל העבודה מתבצעת על גבי המחשב ואם תדעו ותכירו את תוכנת פוטושופ החיים שלכם יהיו יפים יותר, מעניינים יותר ויצירתיים יותר. פוטושופ דורשת לימוד ודורשת גם לא מעט תרגול אך התוצאה שווה את זה.
פוטושופ דורשת לימוד ודורשת גם לא מעט תרגול

 

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811