מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

איך לבנות אתר אינטרנט בחינם

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי - מאמרים >> איך לבנות אתר אינטרנט בחינם

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

איך לבנות אתר אינטרנט בחינם

 

קורס לימודי תוכנות גרפיקה

מי שהתעניין בצעירותו בתחום הציור וצייר להנאתו, סביר מאד להניח שירצה להשקיע בלימודים גבוהים של קורס לימודי תוכנות גרפיקה. תחום המחשבים והאינטרנט בשנים האחרונות התפתח מאד גם בתחומי הגרפיקה והעיצוב, וקיימות בשוק תוכנות רבות לשימושים שונים, מקצועיים וחובבניים כאחד. כל אחד, בכל רמה יכול ללמוד לעבוד עם תוכנה מסוימת או מספר תוכנות ויכול ללמוד במוסד מסודר, כמו למשל סולו או ללמוד באופן פרטי בבית עם המחשב האישי שלו.

אילו תוכנות קיימות בשוק?

חשוב לדעת שכל תוכנה מיועדת לשימושים אחרים ולמטרות אחרות, וחשוב מאד להגדיר את הצרכים לפני שניגשים ללמוד על הביצועים של התוכנה. למשל, תוכנת פוטושופ, היא תוכנה המאפשרת עריכה של תמונות אישיות. באמצעות הפונקציות של התוכנה ניתן להבהיר רקע חשוך, לתקן עיניים אדומות של המצולמים, לגזור קטעים מהתמונה ועוד. תוכנת פלאש הינה תכנת אנימציה, שם מוסבר ומודגם איור בסיסי ומתקדם שאמור ליצור תנועה. תוכנת אילוסטרייטור הינה תוכנה גרפית של איור אתרי אינטרנט, עיצוב לוגו מקצועי לעסקים ועוד.

איך לומדים את התוכנות?

סביר להניח, שמי שמתעסק בציור ובגרפיקה כל חייו כבר מכיר את התוכנות ויודע היטב מה צרכיו ואילו ביצועים דרושים לו. האפשרויות שעומדות בפניו, אם כך, הן להחליט אם הוא רוצה להירשם וללמוד קורס לימודי תוכנות גרפיקה או עיצוב גרפי במוסד מסודר או ללמוד באופן עצמאי בביתו. הוא גם יכול לשלב בין שתי אופציות אלה וללמוד בבית עם תמיכה מרחוק של מנחה אישי איתו יוכל להתייעץ, לשאול שאלות, ולקבל עזרה ותגבורים נוספים במידת הצורך, כמו שמאפשרת מכללת סולו .

עבודה עם תוכנות הגרפיקה יכולה לשדרג מאד את עבודותיו של כל אחד, גם אם הוא עוסק בגרפיקה לצרכים פרטיים ולא כעסק גדול ומבוסס. אין ספק שהתוכנות המתפתחות ומתעדכנות על בסיס שוטף כל הזמן מעלות את הרף של יצירות ועבודות הגרפיקה הקיימות וכך הרמה עולה ועולה כל הזמן. מי שרק עכשיו עושה את הצעד הראשון בתחום יתקשה להגיע מהר לרמה הגבוהה. למתחילים מומלץ במיוחד ללמד קורס לימודי תוכנות גרפיקה.

 

 

 

 

 

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811