מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

איך ללמוד קורס לימודי דרימוויבר

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> איך ללמוד קורס לימודי דרימוויבר

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

לימודי דרימוויבר Dreamwaver

איך ללמוד קורס לימודי דרימוויבר

לימודי דרימוויבר נועדו למי שמתכוון לעסוק בתחום העיצוב הגרפי וגם למי שכבר עוסק בתחום ורוצה לרכוש ידע וכלים על תוכנה נוספת. תחום לימודים זה מתאים גם לעוסקים בתחום התקשורת החזותית ולמתכנתים שעוסקים בבניית אתרים ואפליקציות ברשת. אפשר למצוא במסגרת לימודי דרימוויבר גם עוסקים בתחומים אחרים שמוצאים את השימוש בתוכנה זו כיעיל ותורם.הלימודים יכולים להימשך מספר מפגשים, שבועות או חודשים, תלוי ברמת הקורס, בתכנים, בפריסת השעות, ועוד. סוג זה של לימודים כולל גם הרצאות פרונטאליות וגם תרגול מעשי נרחב בו התלמידים מתנסים בתכנון ובנייה של דפי אינטרנט, לומדים לשלב בהם תמונות, טקסטים, וידאו, קישורים, ועוד.
לימודי דרימוויבר Dreamwaver

לימודי דרימוויבר – רקע על התוכנה
תוכנת ה- Dreamweaver מבית אדובי, נועדה ליצור ולערוך דפי אינטרנט. במקור, פותחה התוכנה ע ידי חברת מאקרומדיה אך בשנת 2005 נרכשה על ידי חברת אדובי. את התוכנה אפשר להריץ גם על מערכות הפעלה של מקינטוש וגם על ווינדוס. את התוכנה אפשר להוריד באתר של החברה עצמה. ניתן להרכיב לתוכנה תוספות לפי הדרישה, כל אחד ותחום העיסוק שלו והפונקציות שמשמשות אותו בעבודתו. במהלך לימודי דרימוויבר רוכשים התלמידים ידע לגבי הדברים שניתן לעשות באמצעות התוכנה. מהן הפונקציות הבסיסיות, פונקציות מתקדמות יותר, תוספות אפשריות לתוכנה, ועוד. ישנם כמה קורסים בתחום, למשל לימודי דרימוויבר למתחילים, או לימודים לגרפיקאים ובעלי ידע קודם, ועוד רמות שונות. הלימודים יכולים להיות יחד עם תוכנה נוספת או לימודי דרימוויבר שהם ספציפיים רק על תוכנה זו.
Dreamweaver מבית אדובי

לימודי דרימוויבר - תכנים

כל קורס יכול להיות בנוי קצת אחרת, תלוי בקהל המשתתפים. לימודי דרימוויבר שמיועדים עבור מי שאינו מכיר את עולם הגרפיקה הממוחשבת יכללו בין היתר היכרות עם שפת התוכנה עצמה וגם עם שפת ה-HTML. בין הפונקציות הבסיסיות שילמדו – יצירת אפשרויות ניוט באתר, טבלאות, טקסטים, שימוש בטפסים, CSS, שילוב תמונות, תפריטים מתקדמים, העלאת אתר לרשת, עיצוב וסגנונות, שימוש בטבלאות, ועוד. ישנם לימודי דרימוויבר שמציעים גם תכנים הקשורים לקידום אתרים היות וזהו תחום פופולארי שיכול להוות יתרון לבוגרי הקורס.

שפת ה-HTML. בין הפונקציות הבסיסיות
 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811