מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

איך משתמשים בתוכנת פוטושופ

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> מדריכים לעיצוב תמונות חינם בפוטושופ >> איך משתמשים בתוכנת פוטושופ

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

איך משתמשים בתוכנת פוטושופ

 

רוצים לדעת איך משתמשים בתוכנת פוטושופ בואו והכירו את שימושיה של התוכנה. תחילה הכירו את עריכת תמונות ישנות . בלימודי קורס פוטושופ תלמדו איך לערוך תמונות מהאלבום המשפחתי כאשר ברצונכם לשנות תמונות בעלות פגמים שונים ולהאיר אותם בעזרת הוספת תיקונים מתאימים.

בתמונות אלו ימצאו סדקים, עיניים אדומות, לכלוכים שנוצרו מסריקות ועוד. תמונות אלו נסרוק אותם לתוך תוכנת הפוטושופ ונתחיל לעבוד עם כלים שונים לתיקון התמונה כדוגמת כלי ה- *CLONE STAMP * מברשות ריפוי ועוד.

אפקטים.

רוצים לדעת איך משתמשים בתוכנת פוטושופ לצורך אפקטים ? לצורך- יצירת אשליה ויזואלית או
אפקטים על שורות טקסט להדפסה, אפקטים על שורות טקסט? לעיצוב באתרי אינטרנט מאפשרות בלימודי קורס פוטושופ תחושה ויזואלית מושלמת לחידוד הקונספט העיצובי והדגשת הרעיון כולו.

יש מגוון אפקטים בטקסטים בעזרת פוטושופ לדוגמה *אפקט של טקסט על מנת ליצור את אפקט המתכת, *אפקטים של הצללות בטקסט כדי לצור את האשליות הויזואלית, בלימודי קורס פוטושופ נלמד איך הופכים טקסט להתעמם לאט לאט ובאופן כללי איך משתמשים בתוכנת פוטושופ .

פילטרים ואפקטים.

בתוכנת הפוטושופ יש המון אופציות להוסיף פילטרים ואפקטים , בצורה מאוד כללית חשוב לדעת את ההבדלים הבאים המהווים יתרונות וחסרונות לשימוש באפקטים בפוטושופ מול פילטרים בפוטושופ, המאפשרים לך לבחור בין השניים ולקבל את התוצאה המתאימה ביותר.


 

 

פילטרים

אפקט

לא ניתן לעריכה

ניתן לעריכה

השינוי בתמונה קבוע

השינוי בתמונה יכול להשתנות


 

פוטושופ לכולם.

 

פוטושופ מספקת כלים מתאימים לכולם לעבודה עם תמונות- *שינוי צבע עיניים *חדות תמונה *תיקון צבעים, *תיקון בהירות וניגודיות- פוטושופ מספקת את הכלים המתאימים לעשות את כל המשימות האל ןלכן השימוש בה הוא רב גוני ומתאים למספר תחומים הקשורים גם לעולם הרפואה ולעולם האדריכלות.

רוצים לדעת איך להשתמש בתוכנת פוטושופ באון ליין ? היום אפשר ללמוד את התוכנה גם מהבית באמצעות סרטונים ומדריכים או ללכת ללמוד במגוון מכללות שונות ברחבי הארץ. אם אתם רוצים ללמוד פוטושופ ולהתחיל לעצב ולשנות את התמונות שלכם והקרובים לכם מצאתם דרך טובה.
 

איך משתמשים בתוכנת פוטושופ

תוכלו לקרוא עוד ולהרחיב בנושאים באתר

מה לומדים בלימודי גרפיקה ממוחשבת

ריכוז מאמרים חשוב על לימודי עיצוב גרפי - מה לומדים בקורס לימודי עיצוב גרפי

מה לומדים במסלול לימודים קורס פוטושופ

מה לומדים בלימודי קורס עיצוב אתרים

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811