מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

איך עובדים עם פוטושופ PHOTOSHOP

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> מדריכים לעיצוב תמונות חינם בפוטושופ >> איך עובדים עם פוטושופ PHOTOSHOP

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

איך עובדים עם תוכנת פוטושופ

 

אחד הדברים המתסכלים ביותר הוא להתקין תוכנה מיוחדת ואיכותית על המחשב הביתי ולא לדעת כיצד להשתמש בה בשלמות. אין ספק כי תוכנות מסוימות יכולות להעניק לנו שפע של אפשרויות שאנו יכולים למצוא אותן כמסייעות מאוד בהיבטים שונים. אך ללא ידע מעמיק בתוכנות אלה לא נוכל לנצלן בצורה הטובה ביותר.

 

לא מעט אנשים מורידים את תוכנת הגרפיקה הנפלאה פוטושופ אך מוצאים את עצמם לאחר זמן קצר שואלים את השאלה המוכרת איך עובדים עם תוכנת פוטושופ. בל נשכח כי מדובר בתוכנה מורכבת מאוד שכבשה את העולם בסערה והיא מציעה אינספור אפשרויות לשיפור, תיקון, ועיצוב של תמונות בצורה מדהימה ומיוחדת.

 

נעזרים במדריכים בפוטושופ שונים

 

אלו המעוניינים לדעת איך עובדים עם תוכנת פוטושופ מחפשים כל מידע איכותי בנרות. ניתן לראות כי חיפושים רבים נערכים במנועי החיפוש שברשת האינטרנט בכדי למצוא כמה שיותר חומר רלוונטי. רשת האינטרנט היא המקום לחפש בו מידע מקיף ואיכותי אך החיפוש יכול להיות די ארוך אם לא עושים אותו נכון.

 

ניתן לראות כי אלו המחפשים את המידע האיכותי נתקלים בסוגים שונים של מידע שיכול לסייע להם רבות. הנה מספר דוגמאות של תוצאות חיפוש התורמים לכל מי שמעוניין לדעת איך עובדים עם תוכנת פוטושופ –

  • מדריכים וירטואליים.

  • פורומים.

  • קורסים אונליין.

  • לימודים אחד על אחד ברשת.

  • גולשים אחרים המשתפים מידע.

 

שמים לב לעדכונים

מאחר ומדובר באחת התוכנות האיכותיות ביותר בעולם הרי שניתן להבין גם עד כמה היא מתפתחת כל הזמן. אין ספק שבכדי לעמוד בדרישות השוק יש צורך לעדכן כל העת תוכנות מסוימות בכדי שהן תמשכנה לחדש ותמשכנה להיות מובילות בתחומן. לכן גם על המשתמשים לעדכן את התוכנה בכדי לעבוד עם הטובה ביותר.

 

דבר זה מביא לכך שאם מישהו שאל את עצמו איך עובדים עם תוכנת פוטושופ הרי שהיום הוא כבר צריך לשאול את עצמו איך עובדים עם הגרסה האחרונה של תוכנה מדהימה זו. עבודה עם גרסה מסוימת מחייבת גם חומר לימוד המתאים לה במדויק, לכן יש לבדוק את גרסת התוכנה שכל אחד מנסה ללמוד.

 

תוכלו לקרוא עוד ולהרחיב בנושאים באתר

כיצד לומדים מהבית לימודים אונליין אחד על אחד עם מורים פרטיים לעיצוב גרפי לימודי תעודה

מה לומדים בלימודי גרפיקה ממוחשבת

ריכוז מאמרים חשוב על לימודי עיצוב גרפי - מה לומדים בקורס לימודי עיצוב גרפי

מה לומדים במסלול לימודים קורס פוטושופ

מה לומדים בלימודי קורס עיצוב אתרים

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811