מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

אתר פוטושופ

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> מדריכים לעיצוב תמונות חינם בפוטושופ >> אתר פוטושופ

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

אתר פוטושופ    


ישנם הרבה דרכים בימינו לבצע עיצובים שונים ורובנו בוודאי מאמינים שרק מומחי הפוטושופ למיניהם יכולים ליצור סטייל ויופי ברמה עילאית וכאןבדיוק הטעות שלנו, אנו לא יכולים להיות רחוקים יותר מהאמת וכאן נכנס לתמונה המושג אתר פוטושופ.

היום האינטרנט עם עולם של אפשרויות מציג לנו גם את האופציה של אתר פוטושופ בו אני יכולים לבצע את כל מה שיעלה על דעתנו בתחום העיצוב הגרפי, לקחת תמונות ועיצובים משלנו ולעצב אותם ברמה מעולה אשר לא יורדת בהרבה משל מעצב מקצועי.

הברירות העומדות לפנינו

כמובן שמי שמעוניין לחסוך לעצמו בעבודה יפנה למעצב גרפי אשר יידע כיצד להתמודד עם המטרה בצורה הרבה יותר מהירה וכמובן אפקטיבית בהתחשב בעובדה שהוא מנוסה יותר בתחום ויודע בדיוק לאיזה אתרים לגלוש כדי לייעל יותר את עבודתו.

אך מאידך, גם ניתן לעשות את העבודה באופן אישי. אמנם זה מצריך השקעה של אנרגיה וזמן ולא לשכוח סבלנות, כדי ללמוד, אך אם נעזרים בהדרכות אתר פוטושופ זה או אחר על כיצד יש להשתמש בכלים של התוכנה ניתן בהחלט להגיע לעיצוב או ציור המתאימים לנו.

למה להוריד אם יש אונליין

הורדת תוכנות זהו שוק רשת משל עצמו וכמו כל תוכנה כך גם הפוטושופ נכנסת לדוכן תוכנות העיצוב המורדות באופן יומיומי שוטף ברחבי העולם כולו. אבל מלבד להוריד את התוכנה ניתן פשוט להכנס למנוע החיפוש ולבדוק אחר אתר פוטושופ.

היתרון שבעבודה עם אתר מסוג זה במקום הורדת תוכנה הוא פשוט כי בשימוש עם אתר פוטושופ אנו לא צריכים להסתבך עם חיפוש אחר התוכנה בה אנו חושקים וכמובן עם הסתבכות ההורדה, בל נשכח כי ישנם שלא הכי מנוסים בהורדות אונליין והכי חשוב זה לא מוריד מזיכרון המחשב שלנו.

אז איך בוחרים?

אפשר פשוט להקל על ההחלטה בכך שמתחילים עם אתרים של פוטושופ ובמידה ולא מסתדר לנו מאיזושהיא סיבה ניתן פשוט להוריד את התוכנה עצמה. הרי אם לא ננסה לא נדע. לכל המתחילים למיניהם חשוב לוודא שאתם מקבלים גם הדרכה על תפעול.


 

אתר פוטושופ

תוכלו לקרוא עוד ולהרחיב בנושאים באתר

כיצד לומדים מהבית לימודים אונליין אחד על אחד עם מורים פרטיים

מה לומדים בלימודי גרפיקה ממוחשבת

ריכוז מאמרים חשוב על לימודי עיצוב גרפי - מה לומדים בקורס לימודי עיצוב גרפי

מה לומדים במסלול לימודים קורס פוטושופ

מה לומדים בלימודי קורס עיצוב אתרים


 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811