מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

בניית אתרים ועיצוב כמה מילים על אפשרויות התעסוקה בתחום

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי-קריירה >> בניית אתרים ועיצוב כמה מילים על אפשרויות התעסוקה בתחום

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

קורס מעצב אתרים –הדרך להצלחה !

מעוניינים לשלב מקצועי עתיר טכנולוגיה עם יכולות חשיבה יצירתיות? רוצים לקחת חלק בתעשיית האינטרנט המתפתחת? מעוניינים להשתלב בחברות אינטרנט מתקדמות בתפקיד מרכזי ומוביל? קורס מעצב אתרים יעניק לכם את כל אלו במסגרת לימודים מקצועיים לצרכי הכשרה.

תפקיד מעצב האתרים הינו אחד מהתפקידים המרכזיים והמובילים ביותר בתעשיית האינטרנט המודרנית. התחרות ההולכת וגבורת על תשומת ליבו של הגולש הובילה לכך שיותר ויותר אתרים עושים שימוש קפדני בשירותי עיצוב מתקדמים לסביבת האינטרנט. קורס מעצב אתרים הינו הבסיס המרכזי לרכוש יכולות עבודה וידע מקצועי בתחום זה.

כמה מילים על קורס מעצב אתרים

קורס מעצב אתרים הינו קורס מעשי המיועד לצרכי הכשרה מקצועית. הקורסים השונים בתחום מקנים לכם ידע מקצועי רב בהפעלות תוכנות גרפיות לצרכי עיצוב אתרים וכן מעניקים לכם את כלל הכללים המקצועיים לצרכי חשיבה יצירתית בתחום האינטרנט. קורס מעצב אתרים הינו קורס מקצועי הנמשך מספר חודשים, שמייד לאחריהם תוכלו להשתלב כאנשי מקצוע בענף.

בין יתר הנושאים הנלמדים במסגרת קורס מעצב אתרים תמצאו:

מבוא לאינטרנט (הכרות עם עולם הצרכים המודרניים של רשת האינטרנט), לימוד תוכנות מובילות בעיצוב הגרפי הממוחשב (פוטושופ, אילוסטרייטור, פלאש, דרימוובר ועוד), לימוד שפות תוכנה ליצירת דפי אינטרנט (HTML, CSS ועוד), יחידות לימוד בתחום פיתוח היצירתיות ועוד.

כמה מילים על אפשרויות התעסוקה בתחום

קורס מעצב אתרים יעניק לכם את ההכשרה המקצועית הנדרשת לצרכי השתלבות מקצועית בתחום האינטרנט. בין יתר מקומות העבודה אליהם תוכלו לפנות כבוגרי הקורס תמצאו:

חברות אינטרנט העוסקות בתחום פיתוח, תכנון, בנייה ועיצוב אתרים, חברות אינטרנט העסוקות בפרסום מקוון, חברות אינטרנט העוסקות בתחום קידום ושיווק אתרים ברשת, חברות תוכנה המפתחות אפליקציות ותוכנות לסביבת האינטרנט והסלולר, חברות העוסקות בתחום פיתוח משחקי מחשב ועוד.

כמו כן, לא מעט אנשים העוברים הכשרה בתחום העיצוב לאינטרנט, פותחים עם הזמן עסק עצמאי משלהם המעניק שירותי עיצוב לאינטרנט למגוון לקוחות וחברות אינטרנט כאחד. קורס מעצב אתרים מעניק לכם את מכלול הצרכים המקצועיים שיובילו אתכם להצלחה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להירשם לאחד מהקורסים הרבים בתחום, לרכוש את הידע המקצועי ולצאת אל העולם הוירטואלי הגדול.

 

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811