מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

הדפסת תמונות -הדפסה על קנבס

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> הדפסת תמונות -הדפסה על קנבס

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

הדפסת תמונות

 

עד לפני שנים לא רבות חנות הצילום הקרובה אלינו שימשה אותנו להדפסת תמונות שלנו, בין אם תמונות מיום הולדת של מכרים או מהטיול השנתי של הילדים. לא היינו יכולים ליהנות מהתמונות שצילמנו ללא פיתוח התמונות של עובדי החנות. באותו אופן שבו התפקיד של נותני שירותים רבים הצטמצם (כמו קנייה בלעדית בחנות המכולת השכונתית בעבר, בעוד שהיום אנו קונים את רוב המצרכים בסופרמרקט ובמכולת רק לחם ושקית חלב), כך אנו לא זקוקים לשירות של הדפסת תמונות במקרים רבים. רובנו משתמשים במצלמות דיגיטליות ומסתכלים בתמונות שצילמנו על צג המחשב מבלי לפתח אותן כלל.

 

במידה וחשבתם שהתחום של הדפסת תמונות חלף מן העולם, הרי שטעות בידיכם. הוא פשוט עבר שינוי. היום אנו בוחרים בקפידה את התמונות אותן אנו רוצים לפתח וכך ממוקדים יותר בתמונות אותן אנו מבקשים להדפיס בחנות הצילום. זאת הסיבה לכך שאנו מבצעים הדפסת תמונות לעתים רחוקות בלבד. ההתמקדות בהדפסת מספר תמונות אישיות מביאה לאיכות הדפסה גבוהה יותר.

 

כמובן, שיש אפשרות להדפיס תמונות בבית, אך ברוב הבתים אין מדפסות מתאימות שעלותן גבוהה ממדפסת רגילה וגם יכול להיות שהאיכות אינה גבוהה כמו בחנות צילום. בנוסף לכך, חנות צילום עשויה להציע לנו מחירים מפתים יותר לתמונה, היות ומספר האנשים העושים שימוש בהדפסת תמונות בחנות מסוג זה גבוה מאשר בשימוש ביתי. וחשוב מכל, הדפסת תמונות בחנות היא באיכות גבוהה יותר.

 

אתם יכולים להעניק במתנה הדפסה על קנבס של תמונות אישיות למכרים קרובים, דבר אשר יהווה תזכורת מתמדת לקשר המיוחד ביניכם וגם מתנה מקורית שלא רבים חושבים עליה.

 

ומה דעתכם על עיצוב ביתכם מחדש עם תמונות שאתם צילמתם בעצמכם? איזו תחושה יש לכם כשאתם נכנסים הביתה ורואים את פני היקרים לכם מחזירים לכם מבט מקירות הבית? אם תהרהרו בכך תגלו שמלבד הערך הדקורטיבי, אתם גם מתחילים להעריך את עצמכם כעין צלמים אמנים. הרגשה טובה, נכון?

 

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811