מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

הכל על המדריך לצייר המתחיל במחשב

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי - מאמרים >> הכל על המדריך לצייר המתחיל במחשב

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

הכל על המדריך לצייר המתחיל במחשב

קורס לימודי תוכנות עיצוב

כל מי שעוסק היום בעיצוב באשר הוא, חייב לעצמו ללמוד גם את תכונות העיצוב הפופולריות והמובילות ביותר בעולם המחשבים בכדי להקל על עצמו, לקצר תהליכי עבודה, ולהפיק תוצרים ברמה הגבוהה ביותר האפשרית. בתוכנות עיצוב משתמשים היום מעצבי פנים, מעצבי אתרי אינטרנט, מעצבי אופנה, מאיירים, מוציאים לאור, מעצבים תעשייתיים ועוד.

ללמוד קורס לימודי תוכנת עיצוב במכללת סולו

מי שבוחר ללמוד קורס לימודי תוכנת עיצוב גרפי, לומד למעשה קורס מודולרי, אשר מורכב מידע של כמה וכמה תוכנות עיצוב: אינדיזיין, פוטושופ, פלאש, דרימוובר ואילוסטרייטור. כל אחת מהתוכנות מאפשרת סוג אחר של עיצוב: עיצוב תמונות, ציור וקטורי, הנפשה ועוד. לכן, חשוב ביותר לכל בעל מקצוע בתחום העיצוב להעמיק יותר באותה תוכנה אשר תיתן לו את הכלים הטובים ביותר לתחום עיסוקו, תוך נגיעה פחותה בתוכנות האחרות.

לימודים מסוג זה אפשריים במכללת סולו אשר הלימודים בה הם לימודים מקוונים בשעורים של אחד על אחד עם תוכנה מתאימה ומנחה אישי. כך יכול כל סטודנט במכללה להתאים את קצב הלמודים וההדגשים לצרכים שלו, מה עוד שבמקרים רבים מדובר באנשי מקצוע עסוקים, ואותו קורס לימודי תוכנות עיצוב הוא מבחינתם קורס של העשרה והתפתחות נוספת.

קורס לימודי תוכנת עיצוב לגרפיקאים

לעומת מי שלומד את תוכנות העיצוב ככלי נוסף במקצוע אחר, כמו מעצבי אופנה, לדוגמא, מי שבוחר להיות מעצב גרפי, חייב להכיר לעומקן ועל בוריין את כל התוכנות.

מקצוע זה וקורס כזה, מתאימים מאוד לאנשים יצירתיים אשר נמשכים לאומנות מצד אחד, ולטכנולוגיה מצד שני, ורוצים להפוך את הכישורים שלהם ואת העניין שלהם למקצוע לחיים. בקורס הם יכירו את התוצרים שאפשר להפיק מכל אחת מהתוכנות האמורות, ואת התוצרים המורכבים יותר שאפשר להפיק תוך ייבא וייצוא קבצים מאחת לשנייה בקלות רבה ולהטמיע אותם.

תוכנות העיצוב מאפשרות לצייר ולאייר, לעצב ולעמד דף, בין אם מדובר בדף אינטרנט או בדף שאמור להגיע אל בית הדפוס, לשנות צבעים מתוך מגוון גדול, ולקבל גוונים מדויקים וחדים, לתקן שגיאות בתמונות, להחליף רקעים, טקסטורות, מרקמים, להניע דמויות וחפצים ועוד.

 

 

 
סידור עצמים בתוכנת אילוסטרייטור
עיצוב גרפי עיצוב גרפי בימנו נחשב לאחד התחומים המרכזיים ביותר , עיצוב גרפי הוא ביטוי אישי לרעיון חזותי , עיצוב גרפי הוא מלפנינו וגם מאחורינו כל מקום שבו נהייה עיצוב גרפי יהיה שם החל משיטוט בקניון ועד להליכה ברחוב תפגשו בידי מעצב גרפי שלמד קורס עיצוב גרפי , עיצוב גרפי היא הפתרון לתעשייה כדי לבטא את מה שיש לה לומר לשוק , עיצוב גרפי הוא המפתח להצלחת עסקים משגשגים הכל תלוי כיצד החברה הוצגה בשוק , עיצו..סידור עצמים בתוכנת אילוסטרייטור
 
מדריך יצירת משולש
עיצוב גרפי עיצוב גרפי הנו פתרון חזותי לרעיונות עיצוביים , עיצוב גרפי מתבטא בכל תחום בחיינו , עיצוב גרפי מתורגם לאמנות דיגיטלית ממוחשבת , כיום בעולם מודרני שרוצה להעביר מסר לקהילה מוצא בעיצוב גרפי כחלק חשוב בהעברת מסרים הן מסרים מכירתיים והן מסרים שאמורים לספק מידע , עיצוב גרפי בימנו נתפס כחלק בלתי נפרד מהעברת מידע בצורה זו או אחרת. עיצוב גרפי - לימודי עיצוב גרפי לימודי עיצוב גרפי כיום נחשבים ללימ..מדריך יצירת משולש
 
יצירת טיפת מים באילוסטרייטור
עיצוב גרפי עיצוב גרפי תוכנת גרפיקה עיצוב גרפי בתוכנת גרפיקה מאפשר למעצבים גרפיים לבטא את הרעיון בעיצוב גרפי כל תוכנת גרפיקה זו או אחרת תאפשר למעצב גרפי ולבטא חלק אחר בפרוייקט המיתוג שלו , תוכנת גרפיקה אילוסטרייטור או תוכנת הגרפיקה פוטושופ הם התוכנות העקריות בעיצוב ומיתוג לעסקים , תוכנות גרפיקה לעיצוב ובניית אתרי אינטרנט לרוב יהיו פלאש שהיא תוכנת אנימציה לעיצוב באנרים ואלמנטים עם תנועה ותוכנת גרפי.יצירת טיפת מים באילוסטרייטור
 
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811