מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

המלצות לימוד בקורס עיצוב

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> כל הסודות של עיצוב גרפי >> המלצות לימוד בקורס עיצוב


דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

נושאי הלימוד בקורס עיצוב

קורס עיצוב מקצועי ואיכותי עוסק במספר נושאי לימוד שונים שנועדו להכשיר את בוגרי הקורס לצרכי העבודה בתחומי העיצוב הגרפי. רוב מוסדות הלימוד בתחום העיצוב מעניקים מסלולי לימוד זהים הכוללים בין היתר את הנושאים הבאים:

  1. הכרה עם עולם התוכנות הגרפיות

  2. לימודי עקרונות ויסודות העיצוב המודרני

  3. צרכי העיצוב בעולם המודרני

נושאים אלו מרכיבים את רוב מערך השיעורים במסגרת קורס עיצוב, כאשר הנושא המרכזי הוא כמובן לימוד תפעול התוכנות הגרפיות.

הכרה עם עולם התוכנות הגרפיות במסגרת קורס עיצוב

במסגרת קורס עיצוב רוכשים הסטודנטים יכולות עבודה מקצועיות על התוכנות הגרפיות הבאות: פוטושופ, אילוסטרייטור, דרימוובר, אינדיזיין, פלאש ועוד. רשימת תוכנות הלימוד משתנות מקורס לקורס, אך ברוב הקורסים המקצועיים תמצאו את התוכנות המובילות המופיעות לעיל.

כמו כן, כל קורס עיצוב מקצועי ואיכותי שם דגש רב על לימוד התוכנות כיחידת לימוד אחת, המורכבת מלימוד כל תוכנה באופן פרטני ולאחר מכן לימוד העבודה במקביל בין התוכנות השונות.

לימודי עקרונות ויסודות העיצוב המודרני

כיצד בוחרים צבע למסגרת העיצוב הכוללת? איך משלבים תמונה יחד עם טקסט ומהו האיזון הנכון ביניהם? איך בוחרים סגנון כיתוב לפי צרכי העיצוב? נושאים אלו ואחרים מרכיבים את לימודי עקרונות העיצוב במסגרת קורס עיצוב מקצועי. הכרת יסודות ועקרונות העיצוב מקנות לסטודנט אפשרות לרכוש כלים מקצועיים לביצוע עבודות עיצוב שונות.

צרכי העיצוב בעולם המודרני

קורס עיצוב מקצועי שם דגש רב על הכרת צרכי העיצוב המודרניים, החל מעיצוב לצרכי פרינט, דרך עיצוב לצרכי אינטרנט ועד לעיצוב ל-2 העולמות במקביל. לכל אחד מעולמות העיצוב (פרינט או דיגיטל) ישנם את צרכי החשיבה המודרניים, החל מאפיון קהל היעד, דרך הגדרת ערוצי הפרסום והשיווק של המוצר המעוצב ועד להכרת תעשיית העיצוב במגוון תחומי עשייה.

עיצוב גרפי ממוחשב

הרחבת הידע והקניית חומר לימודי בעל ערך רב, מעניקים לסטודנטים אפשרות למקסם את יכולות החשיבה שלהם ולפתח את הצד היצירתי בתחומי העיצוב השונים. קורס עיצוב מקצועי שם דגש רב על הקניית כלים מקצועיים להתמודדות חשיבתית עם צרכי המקצוע המודרניים. כמו כן, בכל קורס עיצוב מקצועי תדרשו לבצע מספר רב של עבודות עיצוב שונות המדמות את צרכי שוק העבודה באופן מוחשי ואמיתי.

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811