מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

טיפוגרפיה נכונה -סוד ההצלחה של מעצב גרפי

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> כל הסודות של עיצוב גרפי >> טיפוגרפיה נכונה -סוד ההצלחה של מעצב גרפי


דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

טיפוגרפיה ובחירת פונטים נכונה היא סוד ההצלחה של המעצב גרפי


הקריירה הגראפית של מעצב תלויה מאוד בבחירת הפונטים לעבודות הגראפיות שלו כגון עיצוב לוגו, עיצוב מודעה ועוד.
הטיפוגרפיה היא אחד הנושאים הקשים שסטודנטים לומדים עיצוב גרפי נתקלים, רוב הסטודנטים מסוגלים לגבש רעיונות מאוד יצירתיים , חדשניים ומעוצבים להפליא אך בסיס טוב לחשיבה בבחירת הפונט היא סוד ההצלחה של מעצב גרפי בלימודי גרפיקה ממוחשבת. הרעיון שצריך מאות פונטים במחשב שלנו היא טעותו הראשונית של המעצב גרפי , כי זה מבלבל מאוד בבחירת הפונטים המתאימים.
העצה הכי טובה למעצב גראפי היא לא להשתמש בפונטים חינם, כי החשיבות של הטיפוגרפיה מאוד חשובה וכל מורה לגרפיקה צריך ללמד את תלמידיו מהו פונט מוצלח ומהו פונט גרוע.

יש חברות שמייצרות גופנים שעברו עיצוב גרפי תוך מתן דגש על הפסיכולוגיה שאמורה להעביר למתבונן ,רוב הפונטים שחברות אלה מייצרות מובילות את סוד ההצלחה של עיצוב לוגו או כל עיצוב גראפי אחר , מה שיתן בעתיד למעצב העתידי המון עבודה לאחר הצלחה של מיתוג עסקי.
לכן מומלץ לקנות מספר פונטים מחברה של פונטים המעוצבים בעדינות וטעם וקטורי כמו שתוכנות וקטוריות כגון אילוסטרייטור מסוגלות לייצר.
חברות פונטים מסטרפונט,פונטביט ועוד.
 
 

גרפיקה

מה זה גרפיקה:

תמיד עניין אותך הגרפיקה בעיתונים, פליירים, שלטים וכו'. מהיום אתה יכול לתרגם את האהבה שלך לתחום למקצוע בפני עצמו "גרפיקה" מה זה אומר גרפיקה, קודם כל מקצוע מבוקש בשוק העבודה דבר שני התמקצאות ורכישת מיומנות בעבודה עם תוכנות שונות אשר משמשות את הגרפיקאי בעבודתו. גרפיקה זה לא עוד מקצוע אלא מקצוע אשר ללא מוח יצירתי,גישה למחשב, וידי אומן לא תוכלו להשתלב בתחום זה. וזאת מאחר שלימודי גרפיקה הם לימודים מעשיים אשר נוגעים במספר תחומים כמו: עיצוב, תקשורת חזותית, תקשורת חזותית, עיצוב ממשקים, עיצוב אינטראקטיבי וכו'. ואיך אפשר ללמוד מקצוע כמו גרפיקה ללא תוכנות מתקדמות אשר נמצאות בכל תפקיד אליו תפנה.

 

למה טוב גרפיקה:

לימודי גרפיקה נותנים לך היכרות ורכישת מיומנויות בעבודה עם תוכנות שונות המשמשות את הגרפיקאי בעבודתו. במהלך לימודיך בתחום הגרפיקה תלמד: להכין פרזנטציות, להכין סטורי בורדים ולהכין לדפוס, ואלו הם רק חלק מהכלים שתרכוש במהלך לימודי הגרפיקה ואשר ישרתו אותך למשך שנים מהרגע שתסיים את לימודיך ותמצא עבדוה ראשונה במשרדי פירסום, ועד החלפת מקומות עבודה שונים בתחום הגרפיקה. מעבר לכך לימודי הגרפיקה יתנו לך ידע תיאורטי על שיווק ופרסום והתכנים המותאמים לדרישות עולם הפירסום. 
 

מה נותנים לימודי גרפיקה:

לימודי הגרפיקה נותנים לך חוץ מרכישת מיומנויות עבודה, ורכישת ידע בתוכנות שונות אשר ישמשו אותך בתור גרפיקאי בעתיד גם תירגול מעשי עם בריפים אמיתיים שיעזור לך לבנות תיק עבודות משלך כשתזדקק לו שתחפש עבודה בתחום. תיק העבודות שלך יציג את יכולותיך האישיות בתחום הגרפיקה ויפתח לך דלתות רבות במשרדי פירסום שונים.

ללא תיק עבודות אישי לא תוכל להראות למעסיקים את יכולתיך בתחום הגרפיקה ויהיה לך קשה מאוד לשכנע מעסיקים לקחת אותך לעבודה. כמו כן לימודי גרפיקה יכולים לאפשר לך אם תרצה למידת תחום עיצוב אתרים שגם הוא מקצוע מבוקש בתחום העבודה. וגם מקצוע שהשכר בו יפה מאוד לעומת שכר של מקצועות אחרים בשוק.


לחצו על תמונת העמוד :

תיק עבודות עיצוב גרפי - אופנה ממוחשבת תיק עבודות אופנה ממוחשבת
במדור זה של האתר אנחנו גאים בתיקי העבודות ברמה הכי גבוהה בארץ ,שהם בעצם הפנים שלנו והצלחת התלמידים

 
תיק עבודות עיצוב גרפי
בחלק זה של האתר ניתן לראות תיקי עבודות גרפי ברמה הכי גבוהה בארץ , שהם בעצם הפנים שלנו והצלחת התלמידים
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811