מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

הפעלות לנוער – מקימים מופע בידור ומנציחים את התמונות בתוכנת גרפיקה ממוחשבת פוטושופ

 

בעזרת מדריכים והכוונה נכונה יוכלו בני הנוער לפתח את הכישרונות האישיים שלהם ולהפיק מופע. אומנויות הבמה קוסמות לבני הנוער ומעוררות בהם עניין ומוטיבציה. הפעלות לנוער שמתמקדות בכתיבת הצגה או מופע בידור מצליחות לרתק את המשתתפים. המדריכים שמעבירים את הפעילויות הם בוגרים של בתי ספר למשחק וסדנאות תאטרון. את אופי הפעילות מתאים הצוות לגילאי הילדים ומרכיב יחד עמם מופע מקסים בהתאם לכישורים ותנאי השטח.

ההפעלה מתאימה גם לימי הולדת ואירועים שמשלבים פעילויות קצרות בנות שעתיים ופחות. המדריך מסביר לבני הנוער כי המשימה המשותפת שלהם היא הפקת מופע בן 30 דקות בתוך שעה אחת. הנערים מיד נרתמים לפעילות ומתחילים לחלק ביניהם את התפקידים. במופע ניתן לשלב קטעי ריקוד, שירה, קומדיה, דרמה והקראת שירים וסיפורים. בתום ההפעלה יוצג המופע בפני ההורים ושאר האורחים במקום.

כדאי להנציח את התמונות בתוכנת פוטושופ על ידי קורס פוטושופ לעיצוב אלבום האירוע

הופעות בהפקה אישית לאירועים

במקרים בהם מבקשת הקבוצה להרכיב הפעלות לנוער, שמשלבות מופעים מקצועיים מוזמנים אל המקום שחקנים מקצועיים ושאר אנשי בידור. אל הבמה יוזמנו קומיקאים, זמרים, רקדנים ומנחים, הערב כולו יהיה מרשים ומשעשע. בהתאם לבקשה אישית ניתן לשלב בהפקת המופע גם את בני הנוער, אם מדובר במסיבת יום הולדת כדאי לשלב במופע את חתן השמחה.

סדנה של משחקי צחוק

אחת הפעילויות החביבות ביותר על הצעירים היא סדנאות של משחקי צחוק. המדריכים מביאים עמם אל המקום את כל הציוד הדרוש בכדי להצחיק את המשתתפים עד דמעות. איש לא יוכל להישאר אדיש אל מול הפעילויות המצחיקות והסיטואציות המטופשות. הפעלות לנוער שמשלבות צחוק אידאליות בעבור גיבוש קבוצות והנאה צרופה. הסדנה מתאימה להפעלת בני נוער במסיבות, במסגרת של בתי ספר ובפעילויות של תנועות נוער.

מסיבת יום הולדת לנוער

הפעלות ואטרקציות יש לשלב במסיבות יום הולדת בכל גיל. אל מסיבות יום ההולדת של בני הנוער לא נהוג להזמין ליצנים או מופע קסמים ובלונים. את ההפעלות הילדותיות מחליפות הפעלות לנוער שמשלבות משחקים פרועים ומצחיקים, צחוק ומשימות לא צפויות שמטילים המשתתפים זה על זה. את המסיבה אפשר לקיים בביתו של הנער או בשטחים פתוחים בחוף הים או מדשאה פנויה.


 

 עיצוב אלבומים

לימוד פוטושופ

עיצוב אלבומים

עיצוב אלבומים
עיצוב אלבומים
עיצוב אלבומים
עיצוב אלבומים


עיצוב אלבומים
עיצוב אלבומים

עיצוב אלבומים


 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811