מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

לימודי עיצוב גרפי – קצר ולעניין

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> כל הסודות של עיצוב גרפי >> לימודי עיצוב גרפי – קצר ולעניין

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

לימודי עיצוב גרפי
לימודי עיצוב גרפי – קצר ולעניין

עבודת עיצוב גרפי בוגרי הלימודים בעיצוב

מיטל וחני היו מאז ומעולם החברות הכי טובות. את הכל הן עשו ביחד. אלא שחלום חייה של מיטל, היה להציל חפים מפשע מחיים בבית הסוהר, בעוד שחני תמיד רצתה להיות מעצבת גרפית.

החלו ללמוד באותו זמן, אך בעוד חני מצאה עבודה כמעצבת בחברת פרסום מייד בתום הלימודים שלה, שנמשכו שמונה חודשים, נאלצה מיטל להמתין 3 שנים עד שיכולה הייתה להתחיל סטאג' של שנה, בתנאים ירודים במיוחד.

לא שיש לנו משהו נגד לימודי משפטים, או כל לימודים אחרים, אבל לימודי עיצוב גרפי מציעים לסטודנטים מסלול קצר ומהנה, בסיומו נפתח שוק תעסוקה רחב ומגוון. לא כדאי?
 

– אל תאמינו לשמועות

לימודי עיצוב גרפי "סוחבים" עימם מספר סטיגמות שגויות. למשל, שצריך ידע מקדים או יכולת טכנית גבוהה. שנית, שאחרי זה ניתן לעבוד רק בעיתונים או משרדי פרסום. שלישית, שהשכר והתנאים לא טובים, ולא ממש משתפרים עם הזמן.

אז זהו, שהגיע הזמן לשכוח מכל מה שחשבתם שידעתם על לימודי עיצוב גרפי. אולי הדברים היו נכונים פעם. כיום, לימודי עיצוב גרפי לא דורשים שום ידע, ניתן לעבוד אחריהם באין ספור מקומות, בתנאים לא רעים בכלל, שמשתפרים עם הוותק.

 

– הדרך אל האושר

מסלולי לימודי עיצוב גרפי נמשכים בין חצי שנה לשנה, בהם נלמדות תוכנות העיצוב המובילות, במקביל לפרויקטים מעשיים, חלקם של לקוחות אמיתיים. לימודי עיצוב גרפי הם מסע, בסיומו במקום כומתה, מוענק תיק עבודות, עליו ממשיכים לעמול הסטודנטים גם אחרי סיום הקורס, ועימו ניגשים לראיונות העבודה.

לימודי עיצוב גרפי, במרבית המקומות, מבטיחים טקס סיום מרשים בו יוצגו עבודות הגמר של הסטודנטים. לאירועים אלו מגיעים בכירים בתעשיית העיצוב "לחטוף" את כוכבי המחר של התעשייה.

לימודי עיצוב גרפי ניתן ללמוד במוסדות שונים לעיצוב גרפי או בצורת לימודי און ליין אחד על אחד כולן מציעות ימים פתוחים להתרשמות.

אומרים שהדרך אל האושר רצופה קשיים ומכשולים. לא במקרה הזה. לימודי עיצוב גרפי – דרך מהנה לקריירה מרתקת. 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811