מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

לימודי עיצוב - לימודי תעודה און ליין

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> לימודי עיצוב - לימודי תעודה און ליין

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

לימודי עיצוב

הפתח שלכם לעולם העיצוב


 

אם תמיד נמשכתם לאסתטיקה בחייכם היומיומיים, אם אתם מוצאים את עצמכם שמים לב לעיצוב במקומות חדשים, אם עיצוב חשוב לכם לשיפור איכות חייכם האישית ואם אתם רוצים להתחיל בקריירה מעניינת ומשתלמת-  לימוד עיצוב הוא בדיוק הדבר בשבילכם!

עיצוב הוא מקצוע כללי שמתפרס על פני תחומים רבים. בלימודי העיצוב שאנו מציעים נדאג ללמדכם על כל תחום בכדי שתוכלו לבחור את הנושא שהכי יעניין אתכם ולהתמקד בו בעתיד:
הפתח שלכם לעולם העיצוב

עיצוב אופנה

מי קובע מה ילבשו בשנה הבאה? מה תפקידם של מעצבי האופנה וממה הם מושפעים בעבודתם? נלמד אתכם לימודים תיאורטיים על ההיסטוריה של האופנה, נתרגל אתכם בשיעורים מעשיים של לימודי עיצוב אופנה ונספק לכם ידע על כלים ממוחשבים לעבודה בעיצוב אופנה.
עיצוב אופנה לימודים במחשב אונליין

עיצוב פנים

תחום שהביקוש שלו בארץ נמצא בתנופה והדרישה לבעלי מקצוע בתחום גוברת. עיצוב פנים הוא הידע כיצד לעצב חלל נתון (שיכול להיות סגור או פתוח) בכדי שיתאים לדרישות הלקוח לנוחות ושימושיות, במקביל לשמירה על טעם טוב ואופנתיות.

עיצוב ממוחשב

לימודי עיצוב תקבלו ידע איך לעבוד עם תוכנות כמו "פוטושופ" ו"אילוסטרייטור": שתי התוכנות המפורסמות בעולם והנפוצות ביותר בקרב כל העוסקים בעיצוב: עיצוב בדו-מימד, עיצוב בתלת-מימד, שינוי מימדים, פרופורציות, צבעים, שירטוט, יצירת סקיצות, צבעים ואפילו בדיקת פונקציונאליות.

עיצוב גרפי לאתרי אינטרנט

עולם האינטרנט תופס תאוצה וכיום יש דרישה הולכת וגוברת לעיצוב של אתרים בצורה שתתאים לדרישות הלקוח והקו המנחה של האתר. נלמד אתכם את התוכנות באמצעותן ניתן לעצב אתרי אינטרנט, על מה לשים דגש בעיצוב ואיך להפוך כל אתר למושך יותר.

עיצוב גרפי לאתרי אינטרנט
 לימודי עיצוב מתבצע בכיתות קטנות עם התחלה מהיסודות בכל המקצועות. המרצים שלנו הם בעלי שם ארצי ובן-לאומי בתחום העיצוב. אנו שמים דגש רב על לימודים סבלניים ויחס אישי.

בוגרי קורס לימוד עיצוב שלנו יקבלו תעודת מקצוע נחשבת בשוק העבודה, תעודה שתשדרג לכם את קורות החיים ותקל עליכם למצוא עבודה נחשבת בתחום העיצוב.

צרו איתנו קשר עוד היום בכדי לשמוע על ההטבות המיוחדות שלנו לנרשמים כעת.


 

שם ארצי ובן-לאומי בתחום העיצוב
 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811