מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

לימודי עיצוב – מה, איפה וכמה עולה?

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי - מאמרים >> לימודי עיצוב – מה, איפה וכמה עולה?

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :
 

לימודי עיצוב


 

לימודי עיצוב – יש כאן הכל

מה אתם רוצים מהלימודים שלכם? שיהיו מהנים? שלא יהיו ארוכים מדי? שיכניסו אתכם לשוק צעיר, עם משרות רבות, ועבודה מרתקת? כנראה שהיום זה יום המזל שלכם, כי לימודי עיצוב כוללים את כל אלו. ועוד הרבה יותר.

לימודי עיצוב הם הבייבי החדש של עולם לימודי התעודה (למרות שניתן ללמוד גם תואר בתחום). למרות שהם קיימים כבר עשרות שנים, בשנים האחרונה חלה נסיקה של ממש בכמות הנרשמים אליהם. הסיבות ברורות – מקצוע העיצוב התפתח בצורה מרשימה בשנים האחרונות, הודות להתפתחויות בעולם המחשוב, הפרסום, הגרפיקה ועוד. ריבוי ערוצי הפרסום החזותיים הרבים יוצרים תחרות עזה בין החברות השונות. לימודי עיצוב מכשירים אתכם להיות האנשים מאחורי החזותי – התמונה, הגרפיקה, האופנה וכו'.

לימודי עיצוב – מה, איפה וכמה עולה?

לימודי עיצוב מתקיימים במוסדות רבים, כגון הסמינר הציבורי (תואר), מכון אבני, קונספט, מכללת ביטוי, סטודיו B6 ועוד. אופי הלימודים שונה ממקום למקום, בעיקר בכל האמור לתוכן הקורס. לעיתים לימודי עיצוב מתמקדים בנושא המחשב, לעיתים בגרפיקה, כך ששווה לבדוק לעומק לפני הרשמתכם.

תחת לימודי עיצוב נכללים לימודים כגון לימודי עיצוב פנים, אופנה, חלונות ראווה, לימודי עיצוב תעשייתי, הום סטיילינג ועוד. כל אחד מוצא את הנישה שלו.

לימודי התעודה מתקיימים במתכונת של מספר חודשים עד שנה, בעבור תואר תאלצו לעמול בין שנתיים לארבע, תלוי במסלול הלימוד. שכר הלימוד נע בין 4,000 ל-8,000 שקל לקורס, ולמעלה מ-10,000 בעבור שנת לימודי בלימודי תואר.

אם זאת, האפשרויות הבלתי נגמרות, כשכירים או עצמאים, יחד עם התנאים המצוינים, מבטיחים כי אם תבחרו לעסוק בתחום אותו תלמדו, כספכם ישוב במהרה לכיסכם.

עולם העיצוב כמהה למוחות חדשים, צעירים, חריפים ויצירתיים, שיידעו להעביר מסר באמצעות יצירה. אתם עונים על ההגדרה הזאת? קדימה, ליצירה.
מילים קשורים לעמוד לימודי עיצוב גרפי בירושלים , לימודי גרפיקה בחיפה , לימודי עיצוב גרפי בתל אביב , לימודי עיצוב גרפי בראשון לציון , לימודי עיצוב בחולון

לימודי עיצוב
 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811