מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

לימודי עיצוב - מה נותנים?

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי- טיפים >> לימודי עיצוב - מה נותנים?

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

עיצוב 

מה זה עיצוב:


 

תחום העיצוב הוא תחום מגוון ומכליל בתוכו נושאים שונים רבים, כיום תחום העיצוב מוביל בשוק העבודה. סטודנטים רבים המסיימים את לימודיהם בתחום עיצוב משתלבים בתור עצמאיים או פונים לחברות פירסום ושיווק שונות. תחום העיצוב כולל : עיצוב אופנה, מעצבים גרפיים, מעצבי גנים, ועוד.

הלימודים הם לימודיים אקדמאים כמו כל מקצוע אחר בשוק.הסטודנטים לומדים במהלך לימודיהם לפתח את הכישורים היצירתיים החבויים בהם תוך כדי חשיבה וחדשנות שאליהם הם נחשפים.

וכמו כן הם רוכשים טכניקות שונות וידע בתוכנות שונות שאיתם יעבדו במהלך עבדותם בתור מעצבים לעתיד.


 

למה טוב עיצוב :


 

תחום העיצוב מקנה ללומדים אותו חוץ מתעודת מקצוע גם ידע תאורטי ומעשי שחשוב לא פחות כיום בתור מעצב טרי שסיים את לימודיו ומחפש להשתלב בתחום. העיצוב חושף את הסטודנט לחשיפה גדולה לענפי העיצוב השונים ולהתנסות מעשית שחשובה מאוד בשוק העבודה ושקובעת ברוב המקרים את קבלתו של עובד בתחום עצמו. היציאה לסיורים, וההתנסות עצמה בפרויקטים מעשיים של גופים בתעשייה בזמן הלימודים הם המפתח להצלחה בתחום עיצוב.

העיצוב מאפשר גם שימוש והתנסות בחומרי גלם שונים כמו תוכנות מחשב וגזרה בהתאם לסוג העיצוב אשר הסטודנטים מורשים להשתמש בהם במהלך לימודיהם כמו: מצלמות סטילס, וידאו וכו'.


 

מה נותנים לימודי עיצוב:


 

תחום העיצוב מקנים הבנה רחבה בתחום העיצוב על כל סוגיו ומספקים כלים מעשיים וטכניקות שונות שמהווים את הבסיס לתחום עצמו. ההתמחויות השונות להם נחשף הסטודנט במהלך לימודיו מסייעות לו לפתח את החוש האומנותי שלו ויכולות העיצוב שלו בשילוב הדימיון שלו. וכך לפתח יכולות עיצוב ויצירתיות מקוריות משלו, בסיום לימודי העיצוב מוכן הבוגר הטרי להשתלב בתחום העבודה עם הידע שצבר על התחום בשילוב ידע על התוכנות השונות שדורשים במסגרת תפקיד העיצוב.יש אפשרות להמשיך ללימודי תואר ראשון בעיצוב, כאשר הבוגר מעוניין להמשיך ללימודי עיצוב לתואר ראשון יצטרך להגיש פרוייקט גמר בתחום ההתמחות שלו.
 


 


 


 


 


 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811