מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

לימודי תוכנה גרפית לעיצוב הזמנות

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי - מאמרים >> לימודי תוכנה גרפית לעיצוב הזמנות

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

לימודי תוכנה גרפית לעיצוב הזמנות

קורס עיצוב גרפי

לא כל אחד יכול להירשם ללימודים או לקורסים העוסקים בעיצוב גרפי. אלה שמתחברים לנושא יהיו כאלה שלאורך שנות הילדות שלהם היו קרובים לתחומי האומנות, הציור, הרישום, השתתפו בחוגים, למדו בתיכון ועוד. מי שמעוניין ללמוד קורס עיצוב גרפי מקצועי חייב לדעת לצייר ולאייר ברמה גבוהה מאד ולאהוב את התחום. יחד עם אלה, ישנם לא מעט אנשים שמעוניינים להירשם לקורסים ולימודים ולהשאיר את הנושא כתחביב בלבד. אלה ילמדו בקורסים פחות קשים ומורכבים ובסיומם המוצלח יקבלו תעודת סיום.

מה לומדים כחלק מהתכנית של קורס עיצוב גרפי?

הנושאים בתחום זה הם רבים ומגוונים: לימוד ציור וניתוח של קווים במרחב ובמישור, קבלת פרספקטיבה על חללים שונים, בניי עצמית והמחשות של מודלים גרפיים, תורת הצבעים, קומפוזיציה והעמדה, שילוב של טקסטים עם תמונות ואיורים גרפיים, יצירת אווירה על ידי צבעים והעמדת אובייקטים ועוד. במשך הלימודים צוברים התלמידים ידע וכלים רבים שיעמדו לרשותם גם הרבה אחרי שיסיימו את הלימודים בהצלחה וייצאו אל שוק העבודה כשהם בעלי ביטחון עצמי רב בעצמם ובביצועים שלהם.

איך אפשר ללמוד עיצוב גרפי?

הדרך המובילה והמקובלת ביותר היא לימודים פרונטליים באחד מבתי הספר לעיצוב ואומנויות הפזורים ברחבי הארץ. ישנם שיעורים שצריך להגיע אליהם וכמובן בבית יש מטלות ושיעורי בית להכין, להגיש ולקבל עליהם ציון. יחד עם זאת, מכללת סולו מציעה אפשרות חדשה ומרעננת – לימודים מהבית דרך האינטרנט, באמצעות המחשב האישי שיש לכל אחד בבית שלו. לדרך למידה זו של קורס עיצוב גרפי יש מספר רב של יתרונות, שהמוביל שבהם הוא חופש הפעולה של הלומד, כאשר הוא יכול להחליט מתי הוא יושב ולומד.

בנוסף, מי שיש לו גם בן או בת זוג בבית והוא מנהל חיי משפחה עם ילדים, יכול להיות שיהיה לו קשה להתחייב למועד מסוים של קורס והדרך של ללמוד מהבית היא גמישה ונוחה יותר עבורו. בנוסף, בעיקר בימי החורף הקרים והגשומים, אנשים רבים חשים חוסר חשק לצאת מהבית וכל אפשרות להישאר בלי לצאת תהיה מבורכת בעיניהם בלי הסיכון מהחסרת שיעור.

 

 
 
 
 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811