מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

לימוד תוכנת פלאש

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> לימוד תוכנת פלאש

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

לימוד פלאש


תוכנת פלאש היא אחת התוכנות הוותיקות במחשבים שממשיכות להתעדכן בכל שנה ודורות של מתכנתים, בוני אתרים, אנימטורים וחובבנים משתמשים בה בנאמנות רבה. זו תוכנה ידידותית שכיף להשתמש בה ויש לה המון יישומים.

לימוד פלאש מתבצע כולו מול מחשב, עם מרצה מקצועי שפלאש זו ההתמחות שלו. כל תרגיל שהמרצה ייתן במהלך השיעור תוכלו לבצע על המחשב באופן מיידי ולקבל משוב על עבודתכם.

בלימוד פלאש נראה לכם את כל השימושים לתוכנה המופלאה הזו:
 

עיצוב

בעזרת לימודי פלאש תקבלו מושג על עולם העיצוב. כיצד לבחור צבעים שמתאימים ועונים על הצרכים הספציפיים שלכם (לשמח, להרגיע, להלחיץ או לקדם מכירה), כיצד למקם קומפוזיציה, כיצד לעצב פריטי לבוש, חפצים דוממים ודמויות.
תקבלו מושג על עולם העיצוב.

אנימציה

לכל הציירים המוכשרים שרוצים להתחיל את צעדיהם בעולם האנימציה, חובה ללמוד לימוד פלאש. זו התוכנה החשובה ביותר שאנימטורים עובדים איתה. אצלנו בלימוד פלאש תקבלו שיטות לציור מהיר על המחשב ושיטות להנפיש את הדמויות והחפצים שתציירו בתוכנה.
 

משחקי מחשב

באמצעות לימוד פלאש תקבלו ידע על בניית משחקים בסייסים. כל המשחקים הישנים ואלו המופעלים בחינם באינטרנט הם מבוססי תוכנת פלאש. אנו נלמד אתכם את כל שלבי בניית המשחקים בלימוד פלאש. תוכלו לקחת רעיון למשחק שעלה בכם וליצור אותו יש מאין בלימוד פלאש.
 

בניית אתרי אינטרנט

תוכנת פלאש מאפשרת גם בניית אתר ועיצוב מונפש שלו. תוך כדי לימוד פלאש נראה לכם כיצד ניגשים לבניית אתר באמצעות פלאש. נעמוד על היתרונות והחסרונות של בניית אתר באמצעות פלאש לעומת תוכנות אחרות לבניית אתרים.

בניית אתר ועיצוב מונפש

לסיכום, עם כל-כך הרבה שימושים אפשריים לתוכנה אחת, אתם כבר מבינים את החשיבות שלה ואת הדרישה שיש למתכנתי פלאש בשוק העבודה. בזכות לימוד פלאש תקבלו תעודת מקצוע מבוקשת בעולם המחשבים וחברות ההיי-טק. תשדרגו את קורות החיים שלכם בקלות ותוכלו להיפתח בפני תחומים חדשים.

אבל לא רק מקצוע אנו מציעים לכם. תלמידים רבים מגיעים אלינו ללמוד פלאש כי התוכנה מאפשרת להם להעשיר את שעות הפנאי שלהם עם יצירת פלאש להנאתם.

הירשמו עוד היום לקורס לימודי פלאש ונשמח להציע לכם הטבות מיוחדות.
בעולם המחשבים וחברות ההיי-טק

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811