מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

ללמוד קורס עיצוב - אז למה זה כדאי

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> ללמוד קורס עיצוב - אז למה זה כדאי

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

קורס עיצוב

קורס עיצוב מהו

יש לך ידיים יצירתיות וראש מקורי? בבית הספר תמיד נבחרת לוועדת קישוט? נראה שלימודי עיצוב הם בדיוק בשבילך! קורס עיצוב פנים או עיצוב תעשייתי, קורס עיצוב מוצר או עיצוב גרפי- כל אלה ורבים אחרים נועדו עבורך על מנת שתוכל להגשים את היעוד שלך בעולם האקדמי והמעשי גם יחד. קורסי עיצוב יחשוף בפניך את ההיבטים המגוונים של המקצוע , החל משלב התכנון הראשוני, דרך ביצוע הפרויקט וכלה בדרכים לשיווקו. במסגרת הלימודים תוכל להתנסות בפרויקטים אמיתיים ולהשתלב במקצועיות בשוק העבודה, והכל תוך פיתוח הסגנון האישי שלך לאורך כל הדרך.


 

קורס עיצוב מה כולל הקורס

אז מה בעצם כולל קורס בוקר בעיצוב ? בקורס בסיסי בעיצוב תלמד עקרונות עיצוב כלליים, ציורים דיגיטליים ואפילו ציור של קופה רושמת  סגנונות ותיאוריות וכן מושגי יסוד בתחום. כל זאת כהכנה לקראת בחירת ענף העיצוב שיתאים לך באופן אישי. אולם יש מי שכבר מראש נוטים לענף כזה או אחר, ואם גם אתה מוצא את עצמך בסיטואציה דומה הרי שתוכל מראש למקד את לימודיך בענף הספציפי הזה ולהתמקצע בו כבר מצעדיך הראשונים בתחום . למשל, אם אתה מתעניין בלימודי קורס עיצוב גרפי, הרי שבמסגרתו תיחשף גם לתוכנות המובילות בתחום, כיאה לעולם הממוחשב שבו אנו חיים. לחלופין לימודי קורס עיצוב פנים יעניקו לך את האפשרות להתנסות גם בהכנת מודלים תלת מימדיים מחומרים מוחשיים ולא רק דיגיטליים; ואילו במהלך לימודי קורס עיצוב אופנה תעסוק בבניית קולקציות ותיחשף לשיטות שונות של דיגום ותדמיתנות.


 

ללמוד קורס עיצוב אז למה זה כדאי

אנו חיים בעולם שכמעט כולו מעוצב, החל מהבית שבו אנו מתגוררים, דרך הריהוט המשמש אותנו והביגוד שאנו לובשים וכלה במוצרים שאנו צורכים. עולם המדיה, האינטרנט והתקשורת מוצף בעיצובים, והביקוש לבעלי מקצוע בתחום רק ממשיך וגובר. קורס עיצוב מעניק ידע רב, מעשי ותיאורטי כאחד, וזאת על מנת שבוגריו יוכלו להשתלב בתחומים השונים בעולם התעשייה והמסחר. לרוב גם מעניק קורס עיצוב תעודה לבוגריו בסיומו וכך סולל את דרכם המקצועית בענפי העיצוב השונים. אולם מעבר לאלה ולכל שאר המיומנויות שמקנה הקורס, קורסים עם דגש על עיצוב יוכל לתת גם לך את ההזדמנות להיכנס לעולם מרתק ומפתיע של יצירה ורעיונות ויפתח עבורך את הדלת להתמחות באחד המקצועות המבוקשים והאטרקטיביים ביותר בימינו.
 
 
 

בתי ספר עיצוב והפקות דפוס או פרסוםעיצוב גרפי של קופה רושמת 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811