מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

מדריך ללוגו בפוטושופ

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> מדריכים לעיצוב תמונות חינם בפוטושופ >> מדריך ללוגו בפוטושופ

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

מדריך ללוגו בפוטושופ

 

הצורך במציאת מדריך ללוגו בפוטושופ

 

היכולות המרשימות של תוכנת פוטושופ הפכו אותה לתוכנת הגרפיקה המובילה בעולם. ניתן לראות כיצד לא מעט מעצבים גרפיים משתמשים בשירותיה של תוכנה זו לעיצוב של תמונות, לוגו, וכל אלמנט גרפי אחר שיכול לשמש לפרסום או לעיצוב אתרים למשל. היכולת לעצב לוגו מושלם הוא דבר שקוסם למעצבים רבים בעולם.

 

לוגו הוא לא דבר שכל כך פשוט לעצב מאחר והוא אמור לכלול בתוכו לא מעט אלמנטים שיביאו לידי ביטוי את אופייה של החברה ואת התדמית שלה. לכן מי שעוסק בתחום הגרפיקה מחפש גם מדריך ללוגו בפוטושופ בכדי לשכלל את ידיעותיו בתוכנת הגרפיקה ובכדי להכיר את כל הטכניקות והאפשרויות ליצירת לוגו מושלם.

 

יורדים עד לפרטים הקטנים

לוגו הוא אולי פריט קטן יחסית אך הוא כלי רב עוצמה שיכול להעיד לכל מי שצופה בו עד כמה החברה היא אמינה או דינאמית וצעירה, וכד'. ע"י מציאת מדריך ללוגו בפוטושופ ניתן להיחשף לאפשרויות העיצוב השונות שרלוונטיות במיוחד לעיצוב לוגו. זאת בכדי להביא לתוצאה מושלמת של לוגו המתאים לבקשות החברה.

 

לא לחינם רבים מחפשים את המדריך הנכון בכדי ליצור לוגו איכותי וייחודי. מדריך לוגו בפוטושופ יכול להדגיש נקודות חשובות, כמו –

  1. התייחסות לגודל הלוגו.

  2. שילוב נכון של צבעים.

  3. זוויות מבט או הדגשות תלת ממדיות חדישות.

  4. יצירת תבליטים או הדמיות עומק.

  5. ועוד...

 

בדרך לתוצאות מרשימות מדריך לוגו פוטושופ

 

גם גרפיקאים מוכשרים ומנוסים אינם ניגשים למחשב שלהם ומיד מתחילים לעצב לוגו תוך כדי ציפייה לתוצאות מושלמות. מעבר לידע ולניסיון שביצירת לוגו הרי שיש צורך גם לברר את צרכי הלקוח ולהבין את הנקודות החשובות שאותן הלקוח מעוניין להעביר לכל מי שצופה בלוגו של החברה או של העסק שלו.

 

לאחר בירור הצרכים מתחילה העבודה המעשית על יצירת הלוגו כשהכוונה של המעצב היא ליצור מצב שבו די במבט חטוף בלוגו איכותי בכדי להבין את המסר שמנסה החברה להעביר. כל היעזרות חכמה באותו מדריך ללוגו בפוטושופ יכול לקדם את המעצב צעד קדימה לקראת התוצאות הרצויות שתהיינה חיוביות כמה שיותר.

 

 

תוכלו לקרוא עוד ולהרחיב בנושאים באתר

כיצד לומדים מהבית לימודים אונליין אחד על אחד עם מורים פרטיים לעיצוב גרפי לימודי תעודה

מה לומדים בלימודי גרפיקה ממוחשבת

ריכוז מאמרים חשוב על לימודי עיצוב גרפי - מה לומדים בקורס לימודי עיצוב גרפי

מה לומדים במסלול לימודים קורס פוטושופ

מה לומדים בלימודי קורס עיצוב אתרים

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811