מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

מה לומדים במסגרת לימודי קורס עיצוב אתרים?

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> כל הסודות של עיצוב גרפי >> מה לומדים במסגרת לימודי קורס עיצוב אתרים?

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

מה לומדים במסגרת קורס עיצוב אתרים?

קורס עיצוב אתרים הינו קורס הכשרה מקצועי שנועד להכשיר את בוגרי הקורס לאופציות התעסוקה הרבות בתחום זה מייד עם סיום הלימודים. במסגרת הקורס רוכשים הסטודנטים כלים מקצועיים שיעזרו להם להשתלב בשוק העבודה ביתר קלות.

קורס עיצוב אתרים מבוסס ברובו על מספר תוכנות עיצוב גרפיות מקצועיות ועל לימודי מבוא לאינטרנט. השילוב בין הידע המקצועי ברמת התוכנות הגרפיות לבין לימודי הכרת עולם האינטרנט המודרני, יאפשרו לבוגרי הקורס לתכנן ולעצב אתרים שאף גולש לא יוכל להתעלם מהם.

עולם התוכנות הגרפיות

קורס עיצוב אתרים מקנה לבוגריו מיומנויות עבודה בתוכנות הבאות: פטושופ, אילוסטרייטור, פלאש ו-דרימוובר. במהלך לימוד התוכנות לומדים הסטודנטים להכיר מקרוב את שפת התכנות HTML ואת שפת העזר לעיצוב ה-CSS. באמצעות שפות תוכנה אלו יוכלו הסטודנטים ליצור בעצמם דפי אינטרנט שונים ולעמד ולעצב אותם על פי מטרות האתר. באמצעות לימוד תוכנות הפוטושופ והאילוסטרייטור ירכשו הסטודנטים ידע נרחב בתחום העיצוב ועיבוד תמונות, שילוב של טקסטים ותמונות גם יחד וכמובן יוכלו ליצור אלמנטים גרפיים שונים בדו מימד ותלת מימד.

לימודי האינטרנט

רשת האינטרנט מתפתחת בקצב אדיר ומדי יום אני עדים לשינויים ועדכונים המתבצעים ברשת ברמת "אונליין". על מנת להבין את עולם הצרכים המודרניים של רשת האינטרנט, נלמדים במהלך קורס עיצוב אתרים, הכללים הבסיסיים של רשת האינטרנט, החל מצרכי אפיון האתר והגדרת קהלי היעד, דרך הגדרת מטרות לאתר, חשיבה קונספטואלית לצרכי עיצוב ועד לצעדים ראשונים בתחום קידום ושיווק אתרים ברשת. לימודים אלו נכללים במסגרת לימודי מבוא לאינטרנט ומטרתם להציב בפני הסטודנט את יכולת הדינמיות של רשת האינטרנט ולפתח את יצירתיות החשיבה הקונספטואלית לצרכי עיצוב אתרים.

קורס בניית אתרים לאינטרנט לימודים ברשת

קורס עיצוב אתרים הינו אחד ממסלולי הלימוד המבוקשים ביותר כיום, בעיקר עקב דרישה הולכת וגדלה לאנשי מקצוע מנוסים ומיומנים. מקצועות האינטרנט הפכו בשנים האחרונות לתעשייה של ממש, המושכת אליה מדי שנה מאות אנשים מתחומי העיצוב הגרפי, התכנות, היזמות, הפרסום והשיווק. קורס עיצוב אתרים איכותי ומקצועי אמור להעניק לכם יכולות עבודה נרחבות לצרכי השתלבות מיידית בתעשיית האינטרנט המשגשגת.

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811